Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennétek ha a párotok jól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a párotok jól teljesitene az ágyban, viszont a "nyelvmunkája" pocsék lenne?

Figyelt kérdés

A borostája nsgyon erős, es mivel nem dugja ki a nyelvet rendesen, igy dorzsoli a pun.im ami nagyon fáj, ráadásul a nyelve is elég érdes. Hiába mondom hogy dugja ki a nyelvét rendesen, kb 2 percig csinálja úgy, utána megint hozzá érinti a borostáját. Szeretem ha nyalnak, sokszor jobban élvezem mint a szexet, de így nagyon rossz. Amugy van egy ismerősöm aki rám is meg egy barátnőmre is nyomul, a barátnőmet meg is du.ta és mondta a barátnőm hogy eszméletlen jól nyal. Már arra gondolok hogy én is beadom neki a derekam :(

21/l



2020. febr. 9. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is beadhatnád a derekad! Én is jól nyalok, és dugni is dugnák egész nap, ha volna kivel.
2020. febr. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szép párkapcsolat, de akkor kérd meg borotvalkozzon meg
2020. febr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én semmit, sose rajongtam nyalásért, dugosért sokkal inkább.
2020. febr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hegi 3x borotvalkozik. Ha ennél többet borotvalkozna, tiszta seb lenne az arca.

Ja, és privit nem olvasok, olvasas nélkül törlöm úgyhogy ne erolkedjetek annyira, kedves kiéhezett férfiak!

2020. febr. 9. 14:23
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Írtam privátot de nem azért mert felajánlottam hogy kinyallak csupán 1 kérdést tettem fel. De hát mindegy:)
2020. febr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel csak nyalástól tudok elélvezni ezért nekem nagy probléma lenne.

Megpróbálnám vele megbeszélni de ha nem lenne változás vagy nem akar változtatni akkor szakítanék.

2020. febr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nőként imádom ha a borostájával dörzsöl,sokkal hamarabb elmegyek tőle.
2020. febr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%

Nálam az ilyen pasi kuka.

23/N

2020. febr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kuka.
2020. febr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
Megbhaszatnám magadat velem. 🙂 32F
2020. febr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!