Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik lovaglás közben milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik lovaglás közben milyen mozdulatokat csináljon a lány?

Figyelt kérdés
2020. febr. 8. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk lovagoljon? Ez ösztönből jön, vagy ezt is el kell mondani h hogyan csinálja?
2020. febr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Te semmit, ha ilyen hülye kérdéseket teszel fel. Tanulj mert hétfőn iskola.
2020. febr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Pl izgassa a csiklóját, vagy én szeretem ha közben a nyakamat nyelvezi. Én amúgy ilyenkor is inkább én dolgozom, mert elég jó tempóban, és sokáig bírom, illetve a partnereimnek is nagyon bejött mindig.
2020. febr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Imádom, ha lovagol rajtam a nő. Tudod mit, kiemelten? A nő is mozog, nem csak le-fel, előre-hátra, hanem tekergetei is a csípőjét, néha csak a makkot engedi be, aztán hirtelen tövig ül. Felguggol, én alulról támasztom a popsikat és így csattog rajtam. Aztán meg leállítom, a popsik alá markolok és elkezdem bhaszni kőkeményen. Imádom, ha rám borítom a nőt, egyik kezemmel összefogom a háta mögött a csuklóit, másik kezemmel paskolom a popsit, vagy ujjazom a s.egglyukat mélyen, közben persze bhaszom a hüvelyt izomból, heves csókok közepette. 32f
2020. febr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Engem az izgat, ha teljesen benne ül és a kezeivel nem ér hozzám, csak a saját testéhez. Én meg közbe ki vagyok bilincselve az ágyhoz.
2020. febr. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Bár annak ellenére, hogy én alapból nem szeretem a lovaglást annyira, mostanra már mindegy lenne, hogy csinálja, csak csinálná már valahogy. Konkrétan a barátnőm sehogy nem teszi, "mert nem tudja és ezért nem is próbálkozik vele többet". Szóval belegondolva most így, már 2 éve csak én melózok az ágyban... Belegondolva a háztartásban is...
2020. febr. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Használja a csípőjét - ezért ült rá nem? Ne a "mozdulatokra" figyeljen, hanem a tempóra, mélységre és mindenekelőtt hanem engedje el magát és élvezze :)
2020. febr. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!