Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bejövős ez a nő?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövős ez a nő?


2020. febr. 8. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól táncol, de baromi ronda arca van.
2020. febr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 October15 ***** válasza:

Passz, lehet a világítás teszi de eléggé hát nem mai gyártmánynak tűnik. :D Szóval itt és most nem "bejövős" de amúgy a haját mocskosul adom és az alakja is igencsak rendben van. Szóval alapvetően "jó nő" [fuh de hülye kifejezés ez te szent isten] csak szerintem majd egy tizessel idősebb mint én, legalábbis így ránézésre.


28F

2020. febr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

[link]

33 éves

2020. febr. 8. 17:10
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. febr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 October15 ***** válasza:

Áh így képen azért fiatalodott jópár évet. :D


Isten igazából így második ránézésre egész aranyos, a szeme, szemöldöke, haja, mosolya, alakja szép szóval jah mondhatjuk hogy bejön.


Szögezzük le hogy ez részemről szőrszálhasogatás mert amúgy szerintem így a kép alapján bőven szebb mint egy átlagos harmincas nő. [Ezt csak azért hogy az erre tévedő lányok/nők tudják hova tenni a véleményem. :D Messze nem ez a "minimum" amit meg kell ugrani valakinek.]

2020. febr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Noren1989 ***** válasza:
Aki az elején táncol, ő egyáltalán nem. A következő körben jön egy göndör hajú, ő pl tetszik, illetve az utolsó körben a bal oldalon levő szöszkének mintha valami formája is lenne.
2020. febr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Felprobálnám
2020. febr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem szép. A teste jó persze, de az arca... Idősebbnek is mutat.
2020. febr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Mind okés.
2020. febr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Clay Morrow ***** válasza:
53%
Képeken jobban néz ki, de így "élőben" smink nélkül eléggé leharcolt feje van szegénynek, de jó teste van, jól mozog, így nagyon vegyes érzések vannak bennem, egyértelműen nem tudom eldönteni.
2020. febr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!