Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Terhes lesz a barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lesz a barátnőm?

Figyelt kérdés
Kb 1 percig volt benne a szerszám, nem védekeztünk, es semmi váladék nem volt rajta, szinte száraz volt mikor kivettem, es messze voltam az elélvezéstől. Szerintetek lehet valami ?

2020. febr. 8. 00:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet terhes lesz de sanszos h nem toled.
2020. febr. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
tutkó, h eccer az lesz
2020. febr. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet rá esély.
2020. febr. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Amit az első írt!
2020. febr. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szinte semmi esély nincs arra, hogy terhes legyen ennyitől.
2020. febr. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100% hogy nem lesz terhes. Ha terhes, akkor nem tőled.. meg ha ennyit sem tudsz, inkább jobb lenne ha nem szexelnél, mert éretlen vagy kisfiú :)
2020. febr. 8. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hiányoztàl a biológia órán anikot tárgyaltátok hogy lesz a pollen és a bibe talàlkozásából a mag (ez ugyan ez a te ondód a pollen a csaj méhe a bibe) ha nem került pollen a bibére hogy esne már teherbe. Gondolkozz ha nehéz is. Ha egy kicsit utána olvasol akkor nem kéni ide kiìrni a kérdést. De ezt nem bántásból írom.

32/F.

2020. febr. 8. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

50-50%

Nekem első a védekezés, ha ez nincs meg semmit sem csinalok. Mindig van nálam gumi, mert ha a pasinak föl all, az ész meg all. :( lol. Mindig a nőé az utolsó szó, akikkel voltam azok tudják.

2020. febr. 8. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Lacc80 ***** válasza:

Elvileg lehet terhes, de nagy valószínűseggel nem.

Én sokszor védekeztem megszakítással és senki nem lett terhes, de valakinek annyi előváladéka van, hogy esélytelen. Akkor csináljátok így, ha nem féltek tőle.

2020. febr. 8. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, csak most voltunk először egyutt es semmi se volt nálam, es nem akartunk kockáztatni de utana fájt alul a hasa es megilyedtunk, azért kérdeztem
2020. febr. 8. 07:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!