Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nokent szegyelnem kene emiatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nokent szegyelnem kene emiatt magam?

Figyelt kérdés

Igy nevtelenul felvallalom, hogy 19 eves letemre kb 50 pasival fekudtem le.



Ha ezt egy jovobeni baratom megtudja, kiderul ez lehet szakito ok?


2020. febr. 7. 20:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
24%

Én tuti nem mondanám el senkinek a helyedben, inkább kussban maradnék, ha feljön ez a téma. Értelmes pasinak nem fogsz kelleni komoly kapcsolatra, mert akárhol megjelentek majd együtt, neked minden másodikhoz közöd volt. Ki akar olyan nőt, aki ennyi csávónak széttette már a lábát?!

Ez az én véleményem..

2020. febr. 8. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Lacc80 ***** válasza:
77%

Persze, hogy lehet szakító ok. Bár engem nem érdekelne. Nem muszáj ezt reklámozni. Ha mégis elmondod, lehet valakit zavarni fog.

Döntsd el neked melyik a fontosabb. Őszinteség vagy, hogy mit gondolnak rólad.

2020. febr. 8. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
68%
Engem az is zavarna, ha egy srác 19 éves létére már 50 csajjal lett volna.
2020. febr. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Soha senkinek ne mond el,mert mi köze Van bàrkinek ahhoz hogy elötte hànnyal voltàl együtt? Egy független ember azt csinàl amit akar,legyen az nő vagy fèrfi.
2020. febr. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!