Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lehet az, hogy egy srác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy egy srác minden lánnyal csak szexelni akar?

Figyelt kérdés

Még egy tarskereson írt rám nem annyira rég, hogy szexelnek veled.

Azóta sem szexeltunk még egyébként, de már elég sokat beszélgettünk.

Nekem külsőre nagyon bejön a srác, de személyiségre nem egy főnyeremény. Bírom a stílusát, mint haver, de elképzelni nem tudom, hogy egy ilyen embernek normális barátnője legyen.


Kiderult a beszélgetésekbol, hogy csomó lánnyal szexelt már, de mindig csak szexről beszél ilyenkor, azt sose mondta, hogy lett volna bárkije is régebben.


Igazából csak az érdekelne, hogy az ilyen srácokban mi játszódhat le?

Nekem is egyből a szexet írta, pedig egy szót sem beszéltünk még, és gondolom, másokat sem akar nagyon megismerni.

Bajnak nem baj, de furának találom. Általában még az ilyen srácok is belezugnak néha valakibe.


2020. febr. 7. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ő ilyen. Genetika és környezeti hatások.
2020. febr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kifogtál egy tipikus jóképű, menő csávót, aki meg akar dugni. Te leszel n+1-edik numerája. Aztán közben már lehet fűzi az n+2-edik csajt.


A lényeget összefoglaltam, akarsz még valamit hallani?

2020. febr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen érzelmileg sivár pasik akik a nőkben csak egy lyukat látnak. Kerüld el, próbálkozzon másnál a kangörcsös kis takony. Az ilyentől úgysem várhatsz mást csak egy borzasztóan rossz, 3-4 perces reszelést, ne várj arra hogy majd beléd szeret ha lefekszel vele.
2020. febr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ez nem "egy sráccal" van, hanem gyakorlatilag mindegyikkel - igen képzeld el a férfiak szeretnek dugni :D Csak van köztük olyan aki érzelmileg nem tud, vagy nem akar kötődni, más meg érettebben közelíti meg a kérdést és nem akar hétről-hétre másik ágyba ugrálni, inkább egy stabil partnert keres.

Ja, a nagyotmondóknak ne higgy, ahogy az önbevallási péniszméretből is vonj le 2-3 cm-t, úgy a nők számát is felezd meg (vagy negyedeld). Egyébként tudod kik a leggyengébbek az ágyban? Akik a legnagyobb ászoknak tartják magukat - mert önteltek, azt hiszik mindent tudnak, s pont ezért nem figyelnek a partnerre.

2020. febr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Telhetetlenül élhetetlenek páran.
2020. febr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!