Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire jó alap ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó alap ez?

Figyelt kérdés
Ha egy pasi összejár egy fiatalabb csajjal szexelni kb 4 hónapja , hetente többször , az azt jelenti , hogy összeszoktak már ?

2020. febr. 7. 07:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Semmit nem jelent.
2020. febr. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

az ágyban igen. De ez nem kapcsolat, ha abban reménykedsz


43/F

2020. febr. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagy eséllyel szexkapcsolat...
2020. febr. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az azt jelenti h szeretnek együtt szexelni. Nem hinném h a pasi komolyabbat akarna ennél. Na persze ismerni kellene a férfi tulajdonságait, viselkedését, h tudjuk h van- e esély rá vagy nincs.

L

2020. febr. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szexben biztosan ismerik egymást. De - gondolom - te vagy a lány. Ne legyenek illúzióid: ez a legkényelmesebb egy férfinak. Fiatal csajszi, aki az ágyban mindent megtett az elmúlt négy hónapban. Semmi más nyűg nincs, se randi, meg mozi, meg családinap, meg jópofa barátok csak találkozás, bugyidat letolod orál, lábad szét a végén meg a szádba élvez és lenyeled.

Szerintem hiába reménykedsz itt szerelemben, mert mindent megkap ami kell neki így is.

2020. febr. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az ötössel.
2020. febr. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok a lány . Én egy nö vagyok , akit szinten be akar cserkészni , csak idösebb vagyok , 38 éves és telt , 69 kiló . Ezért nem értem , hogy miért kellek én

Ismerem a pasit régröl

2020. febr. 7. 08:16
 8/12 anonim ***** válasza:
#7! Kinėzheti belőled azt is, hogy jobb vagy a szexben mint a fiatalabb lány!
2020. febr. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Definiáld az összeszoktak-ot jelen kontextusban.


- Tudják, hogy a másik mit élvez a szexben, és hatékonyan ki tudják egymást elégíteni?

- Igen!


- Összeszoktak mint páros ping-pong csapat?

- Nem tudom, attó függ mennyit edzettek együtt

2020. febr. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%
Eddig 43 éves voltál és 73kg. Lehet jelenteni a válaszom👌🏼
2020. febr. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!