Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak! Nektek bejön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Nektek bejön ez az alak? Szexuálisan vonzó vagy nem?

Figyelt kérdés

[link]


Próbálok elkezdeni edzeni gyakrabban (az ô videóira)



2020. febr. 4. 14:03
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
67%

19es ütött és igaza van!

szép nőies nők hozzátenném zárójelben lehet az anyukája szebb az a korosztály" szebb" volt

2020. febr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nem annyira ez az ideálom... Persze nem rossz meg minden...
2020. febr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Formás anyag mindkettő, célnak jó. ha nem csak ilyen magamutogató üres lény leszel, hanem fejben és hozzáállásban is érték lesz benned, akkor az egy jó kombináció lesz!
2020. febr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

#24:

Én voltam a 19-es, és sportolok.

Nem, nem gyúrós gyerk vagyok, hanem úszom jó sokat, volt, hogy versenyszerűen.

Nem kell ahhoz zsírdisznónak lenni, hogy a NŐt, mint nőies formát...

tudod, olyat ahol van mellbőség, csípő... olyat aki nem pisál be mert ki kell hordani egy gyereket!

Aki képe adni anyatejet, és nem a mellizmait kell lecumiznia szerencsétlen babának...

Szóval jah, még mindíg a nőket, a nőies nőket szeretem, nem az ilyen göthös, szálkás, pecababákat, bocs.

2020. febr. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Szilikonkannákat is ültetsz majd? Videóira edzel? Kircsi. Ha én a Wudman filmekre rángatom, vajon akkorára megnő nekem is?
2020. febr. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
67%
19 respect!
2020. febr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

24# mégis egy rakás duci nô szül császárral, mert elsüpped a gyerek a hájban, és nem fér ki a vaskos combjai közül... Azért mert vékony egy nô attól még a vaginája ugyanakkora. Tudod tágulékony... Anatomia xD


A szoptatásról csak annyit, hogy van aki duci és még sincs melle, vagy fordítva. A gyerek úgy tudom, nem a hájat fogja szopni hanem az anyatejet... teljesen mindegy, hogy mennyi zsírréteg veszi körül a mellét...vagy inkább szilikon :D


Az egy, hogy neked bejönnek a dagik, de attól még nem kéne beszólni annak aki karcsú és nem elhízásra hajlamos.

2020. febr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

nőiesen telt ami még a molett alatt van arrol beszél 19es

erről beszélünk!

[link]

2020. febr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

#28 ezt úgy hívják teltkarcsú. Semmi gond nincs azzal, hogy valaki az ilyen típusú nőkre bukik, de azért az ennél vékonyabb nőket sem kéne leszólni. Ízlések és pofonok. Senki sem egyforma.

Abba bele sem gondoltok, hogy valaki az ilyen durva kommentelők miatt lesz öngyilkos, hogy többen sárba tiporták az önbecsülését.

A kérdező csak egy szimpla kérdést tett fel, hogy számotokra vonzó-e egy ilyen alak vagy sem. Erre egy kultúrált ember nem így reagál ahogy a 19# meg még soroljam.

2020. febr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
feltehetőleg a kedves kérdező is 30as korára ilyesmi alkat lesz-reméljük megéli és nem lessz probléma-sokszor a legrútabb kiskacsákból lesz a csodálatos hattyúk
2020. febr. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!