Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Az 50-es feleségem fenekét fogdosta egy férfi egy buliban. Én elég mérges voltam, majdnem felrobbantam?

Figyelt kérdés
Majd belegondoltam hogy a nekem meg csak röhögcsélt ezen. Számára ez normál? Nem egy szépség a nejem, a feneke se szexi, semmi se szép rajta. Gondolom a pia miatt volt mindenki ilyen szabados. Mégis megalázó. Meg az is sértő hogy a csúnya feleségemet lehet az orrom előtt fogdosni.

2020. febr. 3. 15:32
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%
:DDD
2020. febr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Anyád xd
2020. febr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
65%
Csúnya, persze... Valld be nyugodtan, hogy a szülés után hízott meg ő is!
2020. febr. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavar miért nem nyomtad le a faszit? Tudod, Al Bundy módra :D
2020. febr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
73%
Valld be, hogy csak kitalaltad es cuckold vagy, es tetszene ha egy neger a hatalmas farkaval kemenyen megrakna az asszonyt...
2020. febr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Most nem kövér, bár pók hasa van, de vézna girhesek a visszeres lábai, tényleg nem kövér most, de pár éve volt rajta felesleg, na azt nagyon utáltam, szégyelltem, mert több csinos nő volt körülöttem. A feje rusnya nagyon leginkább, de az már fiatalon is rusnya volt. Szülni meg már elég rég szült, már klimaxol és izzad meg fújtat. Pfejj de ronda ez a nő! Meg bűzlik a cigitől meg a sörtől!
2020. febr. 3. 15:40
 7/32 A kérdező kommentje:
Csak azért vettem el mert kellett egy szerencsétlen nő aki leáll velem, volt lakása, meg egy gyereke, mert én családra vágytam, na és dolgos legalább, többet keres nálam.
2020. febr. 3. 15:43
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
akkor élvezd hogy másnak bejön,és dugnák...
2020. febr. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor meg mi bajod van vele, ennyi kijár neki is...
2020. febr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Részegeknek jön be meg nőseknek, akik csak alávágnának az alpári vén sörszagú klimaxosnak! Szerintem ez elég megalázó!
2020. febr. 3. 15:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!