Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mért mindíg csak a teltebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért mindíg csak a teltebb lányoknak jövök be?

Figyelt kérdés

Szerintem nem nézek ki rosszul, adok is magamra. Aktívan sportolok, és ez a testem is meglátszik. Én vagyok a hülye, hogy úgy mond elvárom, hogy a lány is adjon magára? Ne legyen elhízott?

F22



2020. febr. 1. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Az én barátnőm is dundi. Van mit fogni bőven de mocskosul ápolt csaj. Volt vékony barátnőm is..nem tudtam mit fogni rajta a csontjai szúrtak állandóan. Vele nincs ez. És hidd el: baromi szexi tud lenni ha arányosan dundi (szvl nem 120kg)

De hát kinek mi:)

2020. febr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Fogjál vissza kicsit az arcodból kistöki! Te is olyna vagy mint Norbi? Megsérted a kövér láynokat? Szerintem ezerszer helyeseb vagyok nálad, rengeteg barátnőm volt már(nem kövérek, modellek orvosok ügyvédek stb) De mégsem sértenék senkit sem vérig...Honnan tudod, hogy csak "Teltebb" lányoknak jössz beÍ? Azért mert folyton ők írnak rád instán? :D Te egós kis tökike te :D Bezzeg egy jó csajnál nem tudsz kezdeményezni? Vagy nem mersz? Vagy nem ír vissza? Utobbi ugye? :D Te félkegyelmű TE! :D Az van, hogy a teltebbeknek bejössz a vékonyaknak nem vagy megszoksz vagy megszöksz...Nincs minden lány elhízva, persze ahhoz, hogy normális lányt találj 50kg s hosszú lábú ligényes dögös lányt nem elég neked igényesnek lenni 2-3 sorral untatni, aktívan sportolni és bebezsélni magadnak, hogy szerinted jól nézel ki...Kell intelligencia, keltsd fel az érdeklődésüket tartsd fent a témát add el és szerettesd meg magad velük! Nem könnyű, de megéri :D
2020. febr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Akkor keress olyan lányokat
2020. febr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%

2#


Milyen nagyképű p* cs vagy...

2020. febr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%

A kulcsszó a "szerinted". Ha tényleg jól néznél ki, a vékonyabbaknak is bejönnél, de valójában épp csak annyira nézel ki jól, hogy ne legyél nyavalygó szüzike és ne csak akkor kapj nőt, ha fizetsz érte, akkor is csak egy órára.


Egy tucatember lehetsz, akinél pont azok a csajok kezdeményeznek, akiknek már elegük van abból, hogy csak szakadt, büdös, kirohadt fogú alkoholista trógerek szólítgatják le őket és örülnének egy olyannak, akivel meg is lehet jelenni szégyenérzet nélkül.


A vékonyak körül viszont zsizsegnek mindig annyian, hogy miért is kellenél nekik pont te?

2020. febr. 2. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Passzold át őket!😉
2020. febr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!