Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezzel mit csináljak? A terapeu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel mit csináljak? A terapeuta sem segített!

Figyelt kérdés
Volt egy kapcsolatom ahol a párom nagyon erőszakos volt és vert leginkább szex közben. Ez mély nyomot hagyott bennem és szex helyzetben mindig félek, nem tudok ellazulni és 2 1 orgazmusom volt megkértem a páromat hogy itasson le de nem részegülhetek le minden szex előtt, mit tegyek? Kell még valami információ? 21/L

2020. febr. 1. 21:16
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam: 2 év alatt 1 orgazmusom volt...
2020. febr. 1. 21:19
 2/15 anonim ***** válasza:
34%
A Te hibád is, amiért hagytad, hogy erőszakos legyen veled. Nagyon sajnálom, egyidős vagyok veled. Próbáld tudat alá vetetni azt, hogy az erőszakos kornak vége új pasi, új élet, új jövő kezdődött.Kérd meg a baratod a mostanit és legyél vele őszinte, hogy elgyen veled nagyon gyengéd, nem ártana ha a buygid teljesen átnedvesedne utána vennétek le simizne bugyin kerestul is hogy 100% izgalmi állapotba kerülj az idő lesz ami begyógyítja a sebeket, alkoholhoz ne nyulj valóban nem aza gond, hogy iszol de azért minden szex elott tényleg nem lehetsz rsézeg, szóval akard és kivánd a barátod és kérd, hogy angyon vigyázzon rád! Ja és legközelebb kerüld el a vadállatokat!
2020. febr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%

Miért engedted az exednek?

Miért nem hagytad el?

2020. febr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mert megfenyegetett, nem tudtam mit csinálni! Aztán végül a bátyámnak aki ügyvéd mindent elsírtam és elintézte.
2020. febr. 1. 21:46
 5/15 anonim ***** válasza:
A terapodnak kell még információ... miért hagytad abba a kezelést??? Szerinted az akut problémák esetén mi tudunk neked segíteni így a távolból?
2020. febr. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Meddig jártál terápiára?

Én is azt gondolom, hogy még szükséges lenne.


Na meg nagyon sok múlik rajtad és a párodon is, de az biztos, hogy időre lesz szükséges. Ez természetes.


Sajnálom, és jobbulást!

2020. febr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Egy évig jártam és az anyámról beszélt velem ez exemről meg egy szót sem, és le húzott annyival hogy a szüleimtől kellett kölcsön kérnem...
2020. febr. 1. 22:51
 8/15 anonim ***** válasza:
31%
Atyaég... Tudom, hogy ezután nehéz bízni a terapeutákban, de nem keresel másik szakembert?
2020. febr. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Tényleg félek ettől, az új terapeutától
2020. febr. 1. 22:57
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Ja persze-persze... a bátyám, aki ügyvéd... aha.. azonnal elmondtam volna neki.

Ha úgy üt meg, ahogy nekem nem jó, szólok. Ha nem hagyja abba, AZONNAL koccolok. Fenyeget ide- vagy oda, nem vagyok hülye.

2020. febr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!