Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem lehet pénzéhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet pénzéhes lányokat találni? Mindig a pénzre fogják a férfiak. Én meg nem találok senkit aki pénzéhes lenne.27/F

Figyelt kérdés
2020. febr. 1. 13:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem is látlak, mi a fszt akarnék tőled? De komolyan...

Tudod nekünk elég fontos az arc is, csak arra tudunk izgulni, ha jól néz ki a pasi...

Ha nem látom, elképzelhetem egy ragyás 80-as szottyadt öregembernek - mert lehet tényleg az.


De miert nem csinálja meg neked z, akit dugogatsz? Nem értem... meg miért nem mondod el, mit akarsz (nem privátokban, hanem itt).

2020. febr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést mostantól belinkelem az összes nyomoréknak, aki azt szajkózza, hogy a nők mind pénzéhesek. :))
2020. febr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
50%
Én pénzéhes vagyok,küldjed ha olyan sok van.
2020. febr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Kikötözés érdekel szexmentesen. A nő engem:) Nem értem miért számít a külsőm, ha fizetek érte. De egyébként átlagos.
2020. febr. 1. 15:01
 15/18 anonim ***** válasza:
Szexmentes kikötözés?Annak mi értelme?Ennyi erővel kérd meg a szomszéd Jóska bácsit,hogy kötözzön a kerítéshez.
2020. febr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Az már az én dolgom hogy mi értelme. De szerintem ez nem nagy kérés pénzért.
2020. febr. 1. 15:15
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát, aki a gyk-s kis szűz recskagépek meg a kamucsajok szavára ad hogy a nők ilyenek meg olyanok, az bizony előbb-utóbb meglepődik hogy a való életben semmi nem úgy van mint ahogy ő tudni vélte.
2020. febr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Miett akarsz olyat találni?
2020. febr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!