Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt már úgy, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már úgy, hogy párotok mellett két szeretőt is tartottatok?

Figyelt kérdés
Tudom, kényes téma, priviben is írhattok, ezzel kapcsolatban lenne kérdésem, hogy hogyan oldottátok meg a szervezés részét? Hogy nem buktatok le?
2020. jan. 29. 15:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagyok gerinctelen, sose csalnek meg senkit.
2020. jan. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
66%
Vagyis, van egy párom,akit csalok a szeretőmmel,viszont a szeretőmet és a páromat is csalom egy harmadik pasival. Neeem,ilyen nem volt,nem is lesz.
2020. jan. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%

Sose csalnám meg a párom

21/l

2020. jan. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
35%
Egy volt csak.
2020. jan. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
39%

Ha fiatal vagy (gondolom így van) nem értem mire jó egy ilyen helyzet, miért tartod fenn és mit gondolsz hová vezet?

Ha idősebb, akkor nem hinném,hogy a lányokat kérdeznéd...


Negyvenes nő vagyok, van párkapcsolatom, bár nem élünk együtt. Egy mélypontos időszakban volt egy pasi az életemben,de tudtam,hogy nem ez a megoldás.


Ez nem kényes téma, inkább butaság, bocs", és értelmetlen.


Miért?

2020. jan. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
42%
utolsó ugye nem Örs és deák?
2020. jan. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
18%
Én férfiként tudnék mesélni a témában, de most nincs időm. Maradjunk annyiban, hogy a nők kétszínű, aljas, r.ohadékok (ilyen ügyekben is).
2020. jan. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
44%

minden nem szerelmet érző kapcsolatnak:

https://www.youtube.com/watch?v=B-crjiMHQyk

2020. jan. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Igen, volt.

Volt egy (férjezett) szeretőm, aki aztán "behozta" a (férjezett) barátnőjét is... Majdnem 3 évig voltunk így hármasban.

Egyszer sem buktunk le!

2020. jan. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
16%

Volt. A telefonomon be volt állítva az ujjlenyomatolvasó, csak én tudtam feloldani. Facebook-on beszéltem le mindent velük. Valamit jól csináltam mert nem derült ki. Azóta szakítottunk a pasival.

24/N

2020. jan. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!