Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mostanában állandóan fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában állandóan fel vagyok izgulva, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Már körülbelül két hete, folyamatosan felizgat szinte minden és egyből benedvesedem. Pár napja eljutottam arra szintre, hogy munka közben olyan nedves lettem, hogy még a nadrágomon is nagyon látszott... Hiába masztiztam állandóan nem csillapított rajta semmit. Tegnap előtt felkerestem egy szexshopot is és vettem pár dolgot, de hiába, nem igazán történik változás.
2020. jan. 27. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Ha tini vagy, teljesen normális.
2020. jan. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
24/L
2020. jan. 27. 16:18
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Nőgyógyásszal vagy pszichológussal érdemes konzultálni.
2020. jan. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Így jelzi a tested, hogy kielégítetlen!
2020. jan. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha nincs párod, akkor ez lesz. A pasit nem lehet pótolni.
2020. jan. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Mivel a kérdést úgyis csak azért írtad ki hogy elárasszanak a kanos privátok, már meg is van oldva a problémád. Csak választanod kell az ajánlkozók közül, és találkoznod valamelyikkel aki majd ellátja a bajod. Bár abban a pillanatban ahogy kiderül hogy kukid van, jobb esetben lelépnek, rosszabb esetben egészen más módon látják el a bajod.
2020. jan. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Hú 3-as,jó nagy baromságot írsz!!!
2020. jan. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

Hatos

Te aztán fején találtad a szöget.

Az tuti hogy híanya van csak nem az amit sokan gondolnak

2020. jan. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg így van és nem csak a sok hülye szívatására írtál ki kamus kérdést, akkor örülj neki :) Más azért siránkozik, hogy nincs libidója, neked meg megadta a természet. Inkább élvezd, hajrá, egyszer vagy fiatal :)
2020. jan. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
25%
Én sajnos pasiban ugyanez vagyok. Nem nagyon van olyan nő aki bírná az étvágyamat.
2020. jan. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!