Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátomnak szeretnék táncoln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak szeretnék táncolni. Sztriptíz feleségre gondoltam?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnék könnyen betanulni egy olyan tánc szerűséget? Nem tartom magam jó táncosnak,de szerintem egy ilyent be tudnék tanulni. Illetve hogyan vetkozzem le a szégyenlős égen?

2 éve vagyunk együtt.


2020. jan. 21. 21:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Férfiként írom, hogy ne vidd túlzásba. A lényeg, hogy önmagadat add, inkább legyen visszafogottabb a tánc, de szívből jöjjön, nem pedig betanult, robotos mozgásokat adj elő, mert az kifejezetten kiábrándító lehet.
2020. jan. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Meggondoltam meg sem akarok, konkrétan olyan, mintha le se szarna. Még a meglepitől is elment a kedvem. És tudjátok kit nem érdekel, amit mondok, gondolok? Igen jól gondoljátok, őt nem érdekli.
2020. jan. 24. 09:33
 13/13 anonim ***** válasza:
68%
A büdös parasztja...én meg már gombolnám a sliccem,ha nekem csinálnád. Talán keresned kellene egy érdeklődőbb férfit,mert ez nem érdemel meg téged.
2020. jan. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!