Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy fiú nem tud csajozni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú nem tud csajozni akkor ő életképtelennek számit?

Figyelt kérdés

Tehát ha egy fiú nem tud könnyen összejönni, lefektetni lányokat akkor ő selejt?

Mert ha azt nézzük akkor a szex egy természetes, és fontos dolog, tehát ha valaki nem tud lányt találni akkor szaporodni sem fog. Tehát kiszelektálja magát...

Én 20 évesen szexeltem először, de csak párszor. És azóta eltelt már pár év nem voltam lánnyal. És nem is tudom összehozni. Meg eleve későn vesztettem el.


2020. jan. 21. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Nem.
2020. jan. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Csajozást lehet tanulni. Halom forrás van már hozzá az interneten.
2020. jan. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Neurotech ***** válasza:
50%
Ahogy az előttem író írta csomó forrás van, ha jókat találsz és gyakorolsz pár hónap alatt fel tudsz fejlődni az "átlagos" szintre. Egyébként meg később 30 fölött már a "csajozós készség" csak 50%ban számít a maradék az egzisztencia, inteligencia és hogy van jövőd.
2020. jan. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Életképtelennek nem, de ha cselekvés helyett csak picsogni tud akkor fejben egy kisgyereknek számít.

Két dolgot mondanék... az egyik, ha már egyszer sikerült akkor csináld most is ugyanúgy, próbálkozz, próbálkozz előbb-utóbb ismét összesodor a sors olyannal akinek bejössz.

A másik "összejönni, lefektetni"... gondolkoztál már olyan verzióban is ne csak "lefektesd" a lányokat, hanem mondjuk kapcsolat és abban éld meg a szexualitást?

2020. jan. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit igen
2020. jan. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Még szép ,hogy selejt vagy Bélám!

Menthető a helyzet,de necces.

Belegondoltál már mi a fenéért adott neked az isten péniszt és izmokat?

(Értem én,hogy mindkettő csak leltárilag van,de ha már az izmaidat öt perc alatt ki lehet gyúrni...)

Agyat se kaptál sokat,mert különben lenne egy kis önbizalmad. Pontosabban lehet,hogy van,de akkor meg miaafért nem gyúrsz? Csúnyán és nagyon hülyén nekem sem lenne bátorságom csajozni.

2020. jan. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!