Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok/ férfiak, nektek hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok/ férfiak, nektek hogy reagál a partneretek a nyalásra? Illetve miért szerettek nyalni?

Figyelt kérdés
A barátom azzal jön hogy megutáltattam vele a nyalást, és szeretném megérteni ezt! Szóval a válaszokat előre is köszi!

2020. jan. 19. 00:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kontrázz vissza azzal, hogy ő meg a szopásból ábrándított ki
2020. jan. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
élvezi!(többnyire) ez a reakció. nálam ez egy folyamat bevezetése,mint amikor gyújtást adsz az autóra... nemcsak engem izgat a nyalás,hanem elvileg a csajomat is be kell indítania. ha ő élvezi,akkor én is jobban. ezt csak azt tudhatja aki szeret nyalni. sokkal inkább kérdés az,mit tettél amivel megutáltattad vele a nyalást?!
2020. jan. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek nyalni. A barátnőm meg szereti, élvezi. Tök jól megvagyunk!
2020. jan. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
"Ahhh,Ahhh, csináld még! Most jó,ne hagyd abba"
2020. jan. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
6%
#2 Nem tudod mit csinált? Mikor a csávoja arcán ült, le huggyozta a fejét
2020. jan. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi sajnos nem bírja sokáig, túl hamar sürgeti a behatolást, mert döngetésre vágyik. Ez nem helyes. Volt olyan aki imádta, könnyesre élvezett tőle, kínzóan sokáig nyalatta magát, már zsibbadt a nyelvem, de akkor én voltam az aki már majd szétesett az izgalomtól és a késleltetettségtől. Ha kicsit irányítóan csinálja, önzően, használva engem, van benne vmi enyhén alázó, az ad valami plusz izgalmat. Kincs az ilyen nőstényördög! Becsüljétek meg, ha ilyennel van dolgotok!
2020. jan. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem az ízét, illatát, és a látványt is 1 puncinál!

👌

És nem nem volt még olyan nem volt még olyan csajom aki ne élvezte volna nagyon!


33/F

2020. jan. 19. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg nincs partner,de eddig mindenki imádta,csak az nem tetszett mindenkinek,amikor sokáig izgattam őket nyalással,csókkal(nem csak a puncijukat),de nem tettem be neki,csak amikor már könyörgött érte:P

19f

2020. jan. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Lacc80 ***** válasza:
100%
Szeretek nyalni. De el tudo képzelni, hogy valaki megutáltatja velem, ha nem úgy élvezi vagy lebecsüli, mert dákóval jobb. Egyénfüggő. Mire hivatkozik? Hogy utáltattad meg vele?
2020. jan. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden barátnőm imádta, ha nyaltam őket, nagyon rá tudtak kattanni. Egyszer volt olyan, hogy nagyon rossz íze volt a lánynak és inkább nem csináltam.
2020. jan. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!