Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz, hogy sokan tényleg csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy sokan tényleg csak túl akarnak már lenni a szexen, mintha csak valami kötelező rossz volna?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tanácsot kértem egy sokat látott férfi ismerősömtől, mert úgy érzem probléma van a kapcsolatommal, mindegy most nem is ez a lényeg, hanem mondott valamit, ami megütötte a fülemet.


Nem igazán tudom milyenek a nők az ágyban, sőt azt sem, hogy a férfiak. Eddig egy partnerem volt, a barátnőm.

Szóval, az ismerősöm azt mondta, hogy szerinte becsüljem meg a barátnőmet, főleg ha valóban annyira kielégítő vele a szex, mint ahogy azt mondtam korábban. Mert véleménye szerint, a nők és a szex kapcsolat a következő:

"Inkább engedik, mintsem élvezik. Sajnos kb tízből egy aki felszabadult. Többnyire csak elviselik a szexet, mert tudják, hogy ezt elvárják tőlük. Közben azt gondolják, hogy csak legyen már vége és nyugodjon le a férfi."


Valóban ennyire szörnyű volna a helyzet? Ha igen, akkor miért állnak így egyesek a szexhez?


40 éves nagyon jó kiállású férfi, rengeteg nője volt és nagyon nagy csajozós, gondolom tudja mit beszél, valóban ismerheti a nőket.



2020. jan. 18. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Igaz
2020. jan. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem, mi nők is élvezzük és igényeljük a szexet.
2020. jan. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A kielégülést mindenki szereti. Ha nem élvezik a szexet a nők, akkor elsőkörben vagy az nem jó, amit csinálnak vele, vagy az nem jó, aki csinálja.

Rengeteg olyan női ismerősöm van, akik ugyanúgy gondolnak a szexre, hogy "kötelező rossz”, de ezek általában azok, akik nem tanulták meg, hogy egy férfival is meg lehet beszélni a dolgot, ha azután se jó, akkor hagyni a fenébe.

Összetett probléma, de nem kizárólag a nő a hibás.

2020. jan. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem a legtöbb nőre igaz (természetesen vannak kivételek) de ez csak abból fakad hogy a nők többsége nincs megelégedve saját magával.

Vágyunk a szexre, de az önbizalomhiány egy gátat emel az agyunkba. Plusz a megfelelési kényszer is bejátszik.

2020. jan. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Aki nőként egyetért ezzel az állítással, mit gondol, mi lenne az ideális megoldás? (csak kíváncsiságból kérdezem)
2020. jan. 18. 17:35
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudok jobb megoldást minthogy megadom a páromnak amire szüksége van, és közben igyekszem elfogadni magam és ellazulni. Élvezni. Természetesen nem éreztetem vele hogy nekem problémám van saját magammal és ezért sokszor inkább csak hozzábújnék szex helyett.

Mindig arra emlékeztetem magam szex közben hogy "ne agyalj, csak érezz"

2020. jan. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy 6 éves párkapcsolatom, amiből 3 év emiatt kész szenvedés volt. A párom mindig kényszerített rá, hogy csináljuk, mikor mondjuk beteg voltam vagy menstruáció miatt voltam rosszul stb ő akkor is akarta, addig nem hagyott békén amíg meg nem engedtem. Ráadásul egyáltalán nem is próbálta meg, hogy legalább nekem is legyen kedvem hozzá. Ezt annyira megszoktam, hogy már nem kívántam őt, tényleg már csak elviseltem.

26N

2020. jan. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt a parom mellett,ő elvarta az oralt is en meg kaptam abból 5 másodpercet..egybol a lenyegre tert semmi előjáték,kényeztetés..sok pasi ugy van vele hogy a nőknek az is kielégítő ha ki be teszik de lássuk be ez édes kevés
2020. jan. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
12%

Utolsó! Néha egy gyors dugást is lehetne élvezni! Mostani partnereim 5 perc alatt elélveznek. Nyilván nem olyanok mint az eddigi legjobb multiorgazmusos csajom akit 15 másodpercig kellett csaj ujjazni, de egy 15 perc alatt 3x elélveznek. Pont jó. Nem olyan régen egy ostoba pitsa azt akarta hogy 2-3 óráig szexeljünk. Majd belepusztultam a hosszas előjátékba, pesig szeretem de ennyi ideig... na meg régen hány olyan ostoba volt aki szóban lenyügözött az ágyban meg csak pislogott, orgazmusról meg azt hitte hogy valami csoda ami nem is létezik.


Kérdező! Keress egy normális nőt! Ne horgonyozz le egy szexhez sem értő hulladéknál. Nem éri meg!

A többség sajnos ilyen...

2020. jan. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
En nem azt mondtam hogy orakig tartson a szex de ha masik igenyli a puszilgatast,oralt,kézi munkat majd ő sehogy nem viszonozva beteszi az nem tul fair szerintem
2020. jan. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!