Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet egy ilyen férfit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy ilyen férfit “meghódítani” az ágyban?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki mindig is nagyon tetszett nekem és most látok lehetőséget arra hogy legyen köztünk valami, legalábbis egy éjszaka erejére biztosan. Ő az a típusú férfi akiért minden nő epekedik, nagyon jól néz ki, kedves és okos is és mindezt termeszetesen tudja is magáról. Mestere a flörtölésnek, kacérkodásnak, a nők széditésének és valószínűleg minden másnak is. Amennyire tudom eléggé sok lánnyal volt már együtt az ágyban, de senki nem fogta meg igazán, szóval ha én azt szeretném nagyon nehéz feladatom lesz.

Tudnátok valamit ajánlani hogy mivel lehet az ilyen típusú (nőcsábász) férfiakat levenni a lábukról az ágyban? Nektek mik szoktak bevállni? Mit csináljak, hogy mozogjak stb.?

Konkrét dolgokat írjatok légyszi, és privát ajánlásokat nem kérek!


2020. jan. 16. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
19%

Sehogy. Hasonlo tipus vagyok azthiszem... annyi mindent megkaptam már hogy nekem biztos nem tudnal ujat mutatni.

De talan egyet igen: ne add magad konnyen. Es ami hianyzik legjobbannaz a kedvesseg. De nem a lealacsonyodo,’talpnyalo rabszolga stilus hanem a maga termeszetessegevel jovo.

2020. jan. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Viselkedj termeszetesen, ha élvezel ne fog vissza magad. Erezze a pasi hogy egy tenyészcsődör, te me egy tüzelő kanca vagy.
2020. jan. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Te egy különleges hópihe vagy, neked biztos összejön az amit eddig mindenki hiába próbált, csak magadat kell adnod.

Szex lesz, ne kergess ábrándokat és nem lesz pofáraesés.

2020. jan. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Te leszel 133. cafkája, akit ugyanúgy eldob majd, mint az előző 132-t.
2020. jan. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ha egy falcsatolhatóssal elrendezed a valagát akkor tudni fogja ki az "úr a házban" ezt tui nem próbálta még egyik ágybetét elődöd sem, szóval valószínűleg működni fog ;)
2020. jan. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen, valószínűleg igaza van annak aki azt írta hogy sehogy sem menne, de úgy érzem máshogy nem tudnék rajta túllépni, csak ha már megkaptam egyszer

2020. jan. 16. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!