Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek szexi ez a csaj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szexi ez a csaj?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



[link]



[link]


2020. jan. 14. 19:25
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
77%
#19 teljesen egyet értek! De én is nő vagyok... Hupsz. Amúgy a kérdésben szereplő nő sokkal szebb az átlagnál szerintem, de nem tetszenek annyira a mellei. Nem mondom, hogy csúnyák, de nekem a feszesebb, "perky" cicik jönnek be.
2020. jan. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem jön be!

35F

2020. jan. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
74%

Nem értem miért ne gondolhatná valaki, hogy baromi ízléstelen kb 3 számmal kisebb fürdőruhát felvenni, csak hogy mutogathassa magát. Nekem ez a gáz kategória, mondom ezt férfiként! Ízléstelen, ahogy előttem mondták már többen, sőt sokkal inkább közönséges. Nem szeretem mikor egy lány ennyire magamutogató, hogy gond nélkül közszemlére teszi majdhogy nem az egész mellét.

Aki szép, annak nem kell kitennie a melle 98%-át, hogy vonzó és szexi legyen. Egy szép nő, talpig felöltözve is szép, tényleg semmi szükség 5 évvel ezelőtt kinőtt fürdőrucira.

2020. jan. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Gyönyörű cica.

35F

2020. jan. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
57%

Olyan kis bamba. A 3. kép meg elég vágyölő.

Nekem nagyon tehén tőgyös. A kisebb formád jobban tetszik.

De egy numerára jó lenne. Csak nehogy olyan képet vágjon, mint a 3-on!

2020. jan. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Szerintem elég megnézni, milyen pasik írogatnak neki. 😁 Csupa csúnya lúzer.
2020. jan. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

"Érdekes, hogy a nők meg a férfiak mennyire máshogy gondolkodnak:D



Számomra ez szexi:


[link]


[link] "


Az egyébként vicces, hogy a "visszafogott erotikát" akarod képviselni az explicit magamutogatással szemben, de a fentebbi képeken konkrétan átlátszanak a mellbimbók az anyagon, míg a kérdésbeli fürdőruhás képeken nem.😅

Szerintem ezt te sem így akartad, csak felületes és figyelmetlen voltál.

2020. jan. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!