Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális alvás közben maszturb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális alvás közben maszturbàlni?

Figyelt kérdés

Az utóbbi években tapasztaltam azt, hogy néha elèlvezek álmomban, mindenféle érintès nélkül. Ilyenkor tudatàban vagyok annak, hogy álmodom és el fogok élvezni(nyilván ehhez szexuális tartalmú álom kell), ezután általában kinyitom a szememet is. Ez eddig jelentkezett nálam pár havonta egyszer-egyszer, az utóbbi hónapokban pedig heti egyszer minimum előfordul, ma éjszaka is szexuális tartalmú álmom volt és maszturbàltam is alvás közben. Most fordult először ilyen elő. Normális ez, nincs okom aggódni? Ha valamit számítana eddig volt párom, de ő egy hatalmas 0 volt az ágyban, és elvette a kedvemet a szextől és még az önkielègítèstől is az elmúlt hónapokban, de ágybabújni még most sem tudnék semmilyen pasival, mert még az èlettől is elment a kedvem mellette. Csak normális válaszokat kérek! Szexuális ajánlatot meg hasonlót nem!

/L


2020. jan. 11. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Éber alvó vwgy. Alvás közben biztos h nem tudsz masztizni, különben nem emlékeznél rá.

Sztem normális igen.

2020. jan. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez segít, velem is volt már ilyen, hogy arra keltem, hogy kicsit gyurmolásztam a “bohócot”, mikor sokáig nem maszturbáltam, meg nem is szexeltem. Nem tudom mennyire számít ez masztinak, mert csak markolásztam álmomban. Szerintem csak rettentően ki vagy éhezve szexuálisan és ebben nyilvánul meg, így tör a felszínre az elfojtott érzés.
2020. jan. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális, ébredtem már én is úgy, hogy a puncimon voltak az ujjaim. Felkeltem és befejeztem ;)
2020. jan. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Priváteső :D
2020. jan. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem, két privát jött, de egyikre sem fogok válaszolni.
2020. jan. 11. 23:14
 6/8 Roman00SA ***** válasza:
Szerintem nem masztizol csak siman elmesz
2020. jan. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy maszturbáltál alvás közben? Azt álmodtad? Vagy ott találtad a kezed ébredéskor? Vagy egyszerre a kettő?

Mindenesetre szerintem mindegyik normális.

2020. jan. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
Kár hogy nem válaszolsz a privátokra, pedig szívesen írnék.
2020. jan. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!