Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Már nem izgat fel a barátnőm,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem izgat fel a barátnőm, fejezzük be?

Figyelt kérdés

Van egy kapcsolatom ami nem csak egy kapcaolat mivel ő a gyerekem anyja is egyben.


Viszont sajnos rettenetesen elrontotta és itt most sajnos rá kell húznom a vizes lepedőt mert nagyon elrontotta.


6 éve vagyunk együtt és és van egy 3 éves kisfiunk.


Mi jelenleg 3 éve nem feküdtünk le ( se petting) semmi nem volt a terhessége elenétől kezdve mert veszélyeztettet terhes volt, utána a szülés viselte meg , utána a kisfiunk 1.5 éves koráig ugye a gyerek az első mellete kell lenni így semmi intimitás nem volt bármennyire is akartam volna, és utána pedig jöttel a sablonos dolgok mint hogy süt a nap , esik az eső, vagy csak szimplán kedd van ezért nem így tehát 2.5 év után de leálltam a könyörgéssel és elkezdtem elveszíteni a vonzalmat a barátnőm iránt.


Jelenleg ott tartunk hogy be fogom fejezni vele a kapcsolatot mert 27 évesen nem akarok ebben a rettenetes helyzetben éllni.


Nagyon sokszor probáltam vele beszélni de semmire sem mentem.


Nagyon sokáig voltan megértő és minden indokot elfogadtam de 3 év után már nem megy, és nem külsőleg hanem már belül nem is tudnék ezek után vele lefeküdni ha úgy alakulna.



2020. jan. 11. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Ha döntöttél, mi a kérdés?
2020. jan. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

30 évvel ezelőtti énemet írtad le. Nem is kérdés. El kell válni. (tudom, nektek nem kell) Soha egy percig nem bántam meg a válást.

De része voltam egy kellemetlen beszélgetésnek a lányommal a válás után 11 évvel (6 volt amikor váltunk) amiben szívszorongatóan elmesélte, hogyan is élte meg ő a válást 6 évesen.

2020. jan. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
De a gyerek előtt? Kizárólag a gyerek-projekt miatt volt aktív életetek ezen a téren? Vagy mi történhetett? Egyébként én is elválnék, 3 év rengeteg. De csak ha mindent megtettél!
2020. jan. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal gyakoribb ez a forgatókönyv, mint gondolnánk. A háttérben pedig akár fizikai probléma is lehet, de sokkal gyakrabban lelki gond húzódik meg. Nagyon nehéz rájönnie az okára annak, aki benne van, de egy szakembernek, aki részint tapasztalt, részint külső szemlélő, sikerülhet. Nagyon fontos, hogy mindketten akarjátok a helyreállítást. Gondolom, beszélgettetek erről. Érezted, hogy belátja, nem ez a dolgok rendje? Te már döntöttél, vagy elkeseredésedben írtad, hogy már nem is tudnál visszatérni hozzá?

A rossz párkapcsolatnál jobb a válás, de a gyereknek tudnia kell, hogy nem tőle válsz el, és legfőképpen nem miatta. Arra próbálj törekedni, hogy ne legyen benned harag az anyukája iránt, mert az átjön a számára.

2020. jan. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha te így már eldöntötted akkor lépd meg.

Valószínű h a párod sem kíván már téged, mert egy egészséges nőek3 é alatt ne hiányzott volna a szex még akkor sem ha gyereke van?

Ugyan már.

2020. jan. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó sokáig bírtad.Egyértelmű hogy külön kell menni.40/N
2023. ápr. 21. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, de tényleg jobb, ha kilépsz ebből a kapcsolatból.

De akarj még évtizedekig szenvedni.

Bízom benne, hogy megtalálod a párodat, akivel minden téren boldog leszel!

2023. ápr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!