Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudom hogy akar-e többet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy akar-e többet szexnél, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy ideje mar ismerkedunk a fiuval es osszejarunk(szexelni). Ami itt a legnagyobb baj hogy elkezdtem tobbet erezni iránta de van egy olyan erzesem hogy ő ezt nem igazan így gondolja. Rákerdezni nem nagyon szeretnek meg mert ugy erzem korai lenne hogy mit tervez velem vagy mi a célja hogy lássak előre. En nagyon szeretnek vele egyutt lenni. Mit tegyek?

2020. jan. 10. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A probléma eleve ott kezdődik hogy összejártok SZEXELNI.

Nem tudom mi többet vársz, de szerintem is csak szexre kellesz neki, ha gondolod kérdezz rá, de benne van a pakliban hogy ez elijeszti.

2020. jan. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Csinálj neki marhapörit nokival, akkor már nem csak a pinádra hajt
2020. jan. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Engedd el.
2020. jan. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja főzz neki azzal megfogod. Egyébként igen csak szexeltek.
2020. jan. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3 ti sem!!!
2020. jan. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Programoztok is vmit vagy csak szex? Beszelgessetek nagyokat es probalj vele minel tobb idot eltolteni. Ha kb egy honapon belul sincs semmi valtozas, akkor ez csak ennyi.
2020. jan. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Egyebre nem vagytok jok ugyse..."


Fel tudod sorolni, hogy mire vagy jó (vagy ha úgy kevésbé érzékenyen érint a kérdés, akkor mire jó egy férfi), amire egy nő nem?

2020. jan. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
3: És csodálkozol, hogy egy nőnek sem kellesz, mikor így vélekedsz róluk. Meg kellene tanulnotok, hogy a tisztelet alapvető dolog, amíg ez nincs, nem kéne sokat várni!
2020. jan. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
3 vagyok.A tiszteletet ki kellene erdemelni.
2020. jan. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Döntsd el magadban, hogy neked ez így elég e, de ahogy látom nem...

Így nyugodtan kérdezz rá, hogy neki mi erről a véleménye!


33/F

2020. jan. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!