Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek. Érzelmileg is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek. Érzelmileg is kötődhetett hozzám. Vagy szexuálisan tetszettem neki vagy egyik sem?

Figyelt kérdés
Még középsuliban az egyik fiút mellém ültették. Nagyon jó kapcsolat alakult ki köztünk. Utána mindig kedvemben próbált járni, rengeteget voltunk együtt, hazakísért, közös tanulás. Akkor azt mondogatta, hogy őt nem érdekli a szerelem, de mégis mintha élvezte volna,hogy azt terjesztik hogy mi együtt vagyunk. Aztán lettek új haverjai, akikkel állandóan beszélni kezdett és mellettem mrg elment. Ezen kicsit besértődtem, ő ezt felesleges hisztinek nevezte(pedig láthatóan nem foglalkozott már velem annyit, magyarul lecserélt), csak az érdekelte hogy mim hanyas lett de más semmi. Azóta már nem is beszélünk, viszont akárhányszor meglát forog utánam. Egyszer direkt kicsíptem magam a suliba, akkor is végig bámult. És hallottam hogy szokott irántam érdeklődni
2020. jan. 10. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt csak ő tudná megmondani.
2020. jan. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyértelműen tetszettél neki, csak borzasztó gyerekes még. Középsuliban sok ilyet láttam. Egyszerűen vannak, akik később érnek meg, és fiatalon még nem tudják értelmezni a saját érzéseiket, vagy nem tudják, mit kezdjenek velük.
2020. jan. 11. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!