Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 25 év feletti Férfiak, van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év feletti Férfiak, van olyan hogy azért csaljátok meg a feleségeteket/barátnőtöket mert nem tudtátok elmondani a szexuális vágyaitokat vagy nem hajlandóak megadni mindent?

Figyelt kérdés
2020. jan. 6. 05:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Igen, előfordulhat ilyen

Ahogy a nők részéről is

képtelen beszélni róla, hogy mi kell, de nem kapja meg, így megy máshoz

2020. jan. 6. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt is leírnátok hogy mi az igény?!
2020. jan. 6. 05:05
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hűha, most bele találtál. F.
2020. jan. 6. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen


Sub nő, szerepjáték - nem izgatja


Budapesti férfi

2020. jan. 6. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 tothtomi1 ***** válasza:
Van ilyen, de erre ott a masik opció aki viszont iszonyat állata dologban szó szerint mindent bele!
2020. jan. 6. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Azért nem az a jellemző. hogy nem mondjuk el, és nem is a szexuális vágy, hanem inkább a mennyiség minőségbeli problémák amiket a nő nem akar "meghallgatni", mert nem is úgy van.

Egy példa:

Heti 5 szeretkezésre van igényem, a nejemnek heti 1-re.

Hiába próbálkozok be nála, csikizem, fáj a feje, most nem jó, ne így, csak az ágyban, hadd játszam végig, filmet nézek, fáradt vagyok...stb.

Eleve egy normális kapcsolatban, mi az, hogy csak az ágyban.

Ha a közös zuhany alatt jön rám, akkor ott akarok szeretkezni.

Igénylem a kölcsönös orális szexet, és vbár tudtam, hogy Ő nem szereti csinálni (eddig soha), legalább megpróbálhatná, már csak azért is mert megígérte.

És igen, lehet mondani, hogy nem illetek össze, de ha belegondoltok ilyen nincs, hanem ezt úgy hívják szerelem.

Szeretem a feleségemet, de azt érzem, hogy amíg én mindent megteszek a kapcsolat fentartásáért addig Ő nem nagyon.

Nem akarom elhagyni, nem akarom megcsalni mert szerelmes vagyok belé, de van amikor megingok, és legszívesebben megcsalnám.

Tudtára adom, hogy így nekem nem jó, ha pedig konkrétan ki is mondom, van választásom mondattal elintézi.

Nem , nincsen senkie, ha tényleg elmennék belehalna ismerem.

Nem tudom a nőknél mi ez, gőg vagy a fene sem tudja, de eddig az összes páromnál jelen volt valamilyen formában.

2020. jan. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%

Utolsó. A feleséged nem szereti az orált, hiába ígérte meg.

Azzal, hogy mindig nyüstölöd vele, nem fogja megtenni, és lehet, hogy azért nem is akar veled szexelni többször, mert nem szállsz le a témáról.

Én sem szeretem, nem is csinálom, akkor sem, ha egyedül maradok miatta. Tudom, hogy sokan alapnak gondolják, és önző, aki nem csinálja, de el kell fogadni, hogy nem vagyunk egyformák.

Mondjuk nekem szerencsém van, mert a férjem sosem szerette, sőt a gondolattól is irtózik, hogy valaki a farkát a szájába vegye. Ezt már ismerkedéskor is kijelentettte és közölte, hogy ez változni nem fog, el kell fogadnom, ha vele akarok lenni :) Nem volt nehéz :)

2020. jan. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

Én nem értem, hogy ez az "oráltagadás" hogy lehet ennyire sarkallatos, hogy "inkább egyedül maradok, de akkor sem veszem be a számba"... Nem szereti, oké, de ha a pasit meg szeretem, akkor miért ne lehetne néha szopni? Általában a csajnak kedveztek, hogy nincs cumi, de nagy ritkan se fér bele? Olyan furcsa ez nekem. Mintha kb gőgből és férfi idomításból nem szopna pár hölgy.

Ezt csak így távolból szörnyülködve írom, nálunk jóval színesebb a paletta, de nyitott hedonista szemmel nagyon furcsa ez a prűdség.

2020. jan. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#7: Szó csincs róla, hogy állandóan előkerül a téma, néha, 3 vagy 6 havonta esetleg véletlen valami oknál fogva. Látom te kiragadtál egyvalamit, de sajnos a hozzád hasonlóknál nem ez helyzet. Szerencsés vagyok, mert legalább megengedi, hogy én orálozzak neki, amitől persze rendszeressen elszáll!

Ott is megkapom, hogy nem kértem, h csináld.

B+, ujjal turkájjalak meg mint valami óvodás?

Unalmas szar!

Tudod innen loptam egy nagyon igaz írást, és ezt nő írta:

"Az orális szexet nem kell megszeretni. A társadat, párodat kell annyira szeretni, hogy minden porcikáját kivánd, ne taszítson semmi ami az övé, és akard, hogy neki minél jobb legyen. Köznapian ezt szerelemnek hívják, és aki megéli, annak nem szokott ilyen kérdése lenni. :)"

2020. jan. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lett volna. Sohasem titkoltam semmilyen vágyamat és néhány nem túl komolyat leszámítva;nem is nagyok. De valahogy mindig a problémás szexuális életű nőkbe esek bele.
2020. jan. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!