Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők akik már hármasoztatok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik már hármasoztatok a párotokkal továbbra is férfiként tisztelitek őt?

Figyelt kérdés

A barátom, vagyis a vőlegényem már egy ideje pedzegette a témát hogy mielőtt végleg lekötjük magunkat próbáljunk ki extrém dolgokat. mivel én nagyon féltékeny vagyok így másik lány eleve kizárva. Párom tudja rólam hogy szeretek flörtölni és az együtt töltött 4 év alatt szinte minden évben volt "kalandom" amit aztán később bevallottam de mindig megbocsátott mert tudja hogy szeretem ennek ellenére. Így felmerült benne hogy hármas/cuckold lehetősége. Egy régi partneremet vontuk be eddig két alkalommal, de nem volt rögtön szex, apránként haladunk.

Most a párom egyre többet szeretne a folytatásban de félek hogy azok után már nem úgy fogok rá tekinteni.

N 27


2020. jan. 4. 11:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Meg neked jar a szad te szajha? Inkabb orulnel,h ilyen pasid van...
2020. jan. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Én férfiként tudok hozzászólni. volt cuckold kapcsolatom és sokszor visszasírom azt az időt. az akkori párom szerintem a legboldogabb nő volt a világon. és nem, egyáltalán nem éreztem magam kevesebbnek ettől, mindig biztosított róla hogy én vagyok "A" férfi.
2020. jan. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Itt nem azbő férfiassága a kérdés.

Ő férfi marad.

De te milyen nő vagy már?

Kihasznalod hogy szeret,félre-félrebaxol,és még te vonod kétségbe hogy mennyire férfi...

Mondjuk jogos valahol...

Rég lapátra kelett volna tennie.

2020. jan. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Besz..rok hogy ezek utan te meg ilyeneket magyarazol:D nem hogy orulnel hogy megfogtad az isten labat ezzel a faszival. Dontsd mar el mit akarsz: felrekurni vagy se. Ha eddig tudtal ra ferfikent nezni ugy hogy megbszhatott mas es o megbocsajtott ezert, akkor ezek utan is menni fog
2020. jan. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy túl laza pórázon fogott. Majd kapnál tőle egy átszálót akkor férfiként tekintenél rá. Nem nem aza baj hogy mással is bsol hanem hogy te konkrétan megcsaltad. Véleményem szerint már porba tapostad.
2020. jan. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
Nálunk is megy a hármas már évek óta meg erősítette a házasságunkat de mi úgy tekintünk a befogadott pasira, hogy ő egy élő segédeszköz
2020. jan. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Egy sallert kaptál volna egy féltéglával, nem bocsánatot.
2020. jan. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem vonom most sem kétségbe a férfiasságát, csupán az volt a kérdés hogy másoknál ez okozott e "törést" a felek között.
2020. jan. 4. 12:22
 9/12 anonim ***** válasza:

"hogy ő egy élő segédeszköz"


Ez tényleg férfias lehet, hogy a nődet össze vissza kúrja a "segédeszköz",beleürít a szemed láttára, aztán jót röhög, mert te viszed vacsorázni, moziba, te hallgatod a nyűglődését, te nézed a reggeli kelés után a fejét. Ő csak beugrik szétb-aszni ezt az arany asszonyt. Gratulálok!

2020. jan. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem okoz törést, ha amúgy a kapcsolatban ő "van felül", és a szexben Ő is amúgy megadja amit kell,nem csak a vendég.
2020. jan. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!