Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk s lányok, ti le tudnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk s lányok, ti le tudnátok feküdni kiéhezett időszakotokban olyas valakivel, aki nem tetszik nektek, vagy nem az ideálotok?

Figyelt kérdés
2020. jan. 2. 19:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen

F

2020. jan. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. jan. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én kb eddig mindig olyan pasikkal jöttem össze, akik elsőre nem mozgattak meg, nem voltak az eseteim. Aztán ahogy megismertem kicsit őket, jól éreztem a társaságukban magam, vonzóvá váltak a szememben:) szinte soha nem volt, hogy olyan pasival fekudtem le vagy lett a párom, akire elsőre azt mondtam volna úristen de jó pali megőrülök stb :D (16 pasibol 2 volt rohadt szexi mikor megláttam akkor is)
2020. jan. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Attòl mèg, hogy vki elsőre nem tűnik az ideàlomnak, le tudok feküdni vele, meg is szerethetem.

De akiben nincs semmi ami megfog, azzal nem

2020. jan. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
-igen.
2020. jan. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. jan. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Férfiként nem tudnék bármilyen csajjal lefeküdni. Viszont nem muszáj az ideálom se legyen. Ha már átlagos az arca, és csinos, akkor természetesen már szívesen megdugom, ha úgy van. 23f
2020. jan. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Igen, sok olyan pasi volt már aki nem volt az ideálom, de hatalmasat dugtam volna vele...
2020. jan. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kiéhezetten bárkivel bármikor bárhol
2020. jan. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen


29F

2020. jan. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!