Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg nem nőies, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem nőies, vagy ízléstelennek gondoljátok ha észreveszitek hogy pár másodpercig a gatyátokat nézi a nő "ott lent"?

Figyelt kérdés
Itt olvastam egyik kérdésnél ezt, és meglepett. Van egy pasas akivel szerintem tetszünk egymásnak (de van barátnője), csak én személy szerint ezt nem tudom megállni nála, nagyon-nagyon vonzódom hozzá és mindig odatéved a szemem miközben végignézem a testét. Szerintem tuti volt már hogy észrevette, abból ítélve hogy én is észereveszem ha a mellem nézi. Lehet hogy zavarja?
2020. jan. 2. 01:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel semmi gond, hogy megnézed. Engem nem zavarna, főleg, ha csinos is vagy. :)
2020. jan. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna, sőt...

Úgyhogy szerintem őt sem, meg a legtöbb férfi embert.

Inkább imponálni szokott az ilyesmi nekünk!


33/F

2020. jan. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A francokat.. ízlésesen is oda lehet pillantani. Jó az ha észreveszem, hogy megnézi a csomagot:)
2020. jan. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb férfinek szerintem tetszik ha lecsekkolják ágyéktájon. Bár el tudom képzelni hogy van olyan aki annyira nincs megelégedve a saját méretével hogy kisebbségi komplexus alakult ki miatta és ha észreveszi hogy ott nézik akkor rögtön megijed hogy biztos azért nézik mert a nadrágon át is látják hogy milyen kicsi.

Nekünk nőknek is rengeteg önbizalomhiányos hülyeség átfut az agyunkon ha látjuk hogy valaki csekkol minket, gondolom a férfiaknál is előfordul.

2020. jan. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég nyilvánvaló jelzés tőled,de ha eddig nem lépett a barátnő miatt nem is fog.
2020. jan. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Á.Zoli ***** válasza:
100%
Próbáld láthatóan elszégyellni magad zavarodban, amikor észreveszed hogy észrevett. 😊
2020. jan. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez pont olyan, mint nálatok: ha jó nő nézi meg, tetszik a dolog, ha randa / öreg / nem bejövős, akkor szarul érzem magam miatta. Ha benneteket a kilógó orrszőrű alkesz Jóska bámul meg, az nem annyira tetszik, mint ha a teremben az izmos Bence.
2023. máj. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!