Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyet kérhetek a barátnőmtől,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyet kérhetek a barátnőmtől, el merjem mondani neki ezt a dolgot?

Figyelt kérdés

Meg akarom kérni,hogy mutassa meg a száját,mutassa meg mekkorára tudja nyitni és hogy hogy néz ki belülről.

Száj fétisem van és nagyon felizgatna ez a dolog.De félek furán nézne rám ha elmondanám.



2019. dec. 30. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Persze. Ha nem mered, akkor nem bíztok egymásba és a kapcsolatotok is instabil lábakon áll.
2019. dec. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Csak neki meg nehogy fogorvos fóbiája legyen :)
2019. dec. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Hát szerintem ne úgy közöld vele hogy "száj fétisem van megnézhetem alaposabban a szádat? mert amúgy ez felizgat engem". Normálisan mondd meg neki hogy téget egy szinten izgat a száj látványa és ha neki nem jelentene problémát akkor örülnél ha ezt megtenné érted. Ameddig normálisan tálalod addig nem lehetbelőle túl nagy baj. A reakcióját meg úgy sem befolyásolhatod, viszont ha neked ilyen vágyad van közöld vele
2019. dec. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy a lónak a vásárban is a fogáról szokták megsaccolni hány éves.
2019. dec. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%
Inkább arra kérd, hogy legyen fogorvosos szerepjáték. A célod eléred, de mégsem annyira fura.
2019. dec. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!