Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg előny az ha magas egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg előny az ha magas egy fiú?

Figyelt kérdés

Én nem úgy veszem észre. Igaz hogy emellet az átlagtól vékonyabb alkatom van. De nem sok sikerem volt eddig a csajoknál. 190 cm körül vagyok, és nem ronda az arcom sem, és igénytelen sem vagyok. Jó mondjuk jöttem be szép lányoknak is, de semmi nem lett.

Még nem is csókolóztam:/


2019. dec. 29. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Általában azért mondjuk mi lányok, mert jó ha hozzá lehet bújni a fiú mellkasához, mikor megöleljük. Jó ha magasabb mert akkor erősebbnek hat, mert jól néz ki, ha magasabb nálunk a srác. Szerintem teljesen mindegy a magasság, a külső, ha belül teljesen más, mint ami hozzám passzol. Ha olyan tulajdonságai vannak, amiket nehezen viselek el, ha nem egyezik az élethez való hozzáállásunk, az értékrendünk. Szerintem nem számít a külső. Az önbizalmadat, és az önismeretedet kell helyretenni, ha tartós párkapcsolatra vágysz.

Ha bármi egyéb kérdésed van, írj nyugodtan privátban. :)

2019. dec. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Bár 190 az már túl magas nekem.
2019. dec. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Hiába előnynek tartod, ha önbizalmad visszaránt a mélybe.
2019. dec. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Alma szedésnél kimondottan előny.
2019. dec. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, előny
2019. dec. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!