Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, van koztetek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, van koztetek olyan akinek szep kerek popoja van, formas combjai, viszont a felsotestevel egyaltalan nincs megelegedve, lapos vagy alig lathato a melle, esetleg nem szep az arca es ezert depis folyamatosan?

Figyelt kérdés
nem kerek okoska valaszokat sracoktol akik azt irjak hogy minden no elegedetlen az alakjaval, stb...amugy is lanyokat kerdezek
2019. dec. 28. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden okes kiveve hogy a mellem nem nagy, de azon kivul szeretem magam :)) de remelem talalok majd valakit aki igy is elfogad szoval annyira nem parazom tul :))
2019. dec. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jelen ✌🏻

Bár az arcommal nincs bajom, csak a felsőtestemmel.

2019. dec. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy vagyok mint az első.
2019. dec. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A lábaimat meg az arcomat szeretem, a mellből azonban elfogadnék legalább egy kosárszámmal nagyobbat (jelenleg B-s). A fenekem semleges. Ha nem lennék lusta dög, még talán lehetne is kezdeni vele valamit, azonban annyira nem érdekel a dolog, hogy tegyek is érte. Ez így ér? :D
2019. dec. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A felsőtestemmel van bajom, a hasamra hízom a pcos miatt, a mellem lóg, és nagyon szőrösödöm. (arcon, mellkason, hason, valamint nagyon hullik a hajam) Próbálok túllendűlni ezen, mert szeretnék párkapcsolatot, de így nem tudom hogy hogy lesz.
2019. dec. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a mellméretemmel nem vagyok megelégedve mert elég kicsi
2019. dec. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 baby_berry ***** válasza:

Jelen

Nekem is ez a problemam :( nincs nagy mellem

Az arcommal nincs problemam

2019. dec. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálam hasonló a helyzet, a combom-popsim egész jó kerek, a hasam szép lapos, a melleim viszont nagyon kicsik. Régen nagyon zavart, de a pasim szereti, úgyhogy próbálom én is elfogadni.

Ja, és a kis mellek érzékenyebbek... ;)

24/l

2019. dec. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!