Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha egy lány hamar elélvez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha egy lány hamar elélvez?

Figyelt kérdés

Nemrég voltam egy pasival, aki csak ilyen haverféleség, de egy buli alkalmával eléggé "összeakadtunk". Egyikőnk sem volt részeg, mindketten tudtuk mit csinálunk. Én szűz vagyok, ezt a fiú is tudta, meg is értette, és nem ment tovább attól amit engedtem neki. Mikor legelőször simogatta a csiklómat, nagyon hamar elmentem. Nem ő volt az első pasi aki hozzámért, de nála volt az hogy ilyen hamar még kb maszti soran sem élveztem el. Utána persze folytattuk, szóval nem az volt hogy azután már nem volt kedvem semmihez, mert még utana volt több orgazmusom is. Ennek ellenére én ezt kicsit gáznak éreztem, és még kb egy hónap elteltével is azon gondolkodom hogy nem e volt ciki hogy ilyen hamar elmentem.

18/L


2019. dec. 26. 21:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz, épp ellenkezőleg :)
2019. dec. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!