Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Holnap találkozok vele utoljára?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap találkozok vele utoljára?

Figyelt kérdés
Alkalmi munkán vagyok és van egy fiatal fiú aki nagyon bejon nekem, sőt a hónapok alatt szerintem ez átalakult szerelemmé. Hogyan vetessem magam vele észre? Nem vagyok egy kezdeményezős, de sírás kerülget hogy holnap látom utoljára. Ő 24 éves egyébként, én 22.
2019. dec. 21. 00:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy szeretnél vele beszélni.


Előbb rendezd le a lelkedben, hogy békében leszel magaddal, ha mégsem lépsz.


Aztán építsd fel magadban a szándékot, hogy lépni akarsz. Gyakorold be magadban azt a mondatot, amivel nyitsz. Egyszerű legyen.


Kb "Szia, ne haragudj, van egy pár perced?" Ha épp nincs, akkor mikor.


Aztán vondd félre.


És egyszerűen mondd el neki.


Utána teljesen mindegy, mit mond. Te jól fogod magad érezni. Ezek szép érzések, éld meg őket. Igazából arról van szó, hogy sebezhetővév teszed magad, de jó eséllyel mégis nyerni fogsz vele.


Hajrá, drukkolunk! 🙂

2019. dec. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak te hiszed azt, hogy nem vett még észre.

Mi férfiak, pont ugyanannyira nehezen kezdeményezünk, mint ti nők.

Szerintem beszélj vele. Tudom, hogy ez ijesztően hangzik, de hidd el, hogy nem annyira az. Szerintem,ha magadat adod, és őszinte vagy, azzal nem veszíthetsz semmit. Ha nem teszed meg, (talán) soha többé nem lesz alkalmad rá, hogy elmondd neki, hogy érdekled.



40f

2019. dec. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
bocsánat.... mármint, hogy te érdeklődsz iránta *
2019. dec. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pontosan tudja hogy bejössz neki - ha nem akkor meg ideje hogy észrevegye. Úgyhogy mosolyogj rá, ahogy eddig is, beszélgess vele ahogy eddig is, öleld meg búcsúzásként és mond azt, hogy kár hogy elmegy és már nem találkoztok, majd ártatlanul dobd fel, hogy cseréltek-e számot.
2019. dec. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
valami nekem nem tiszta... van a srác aki bejön neked,s az érzés hosszú hónapok után vált részedről szerelemmé. eddig tiszta. de ha jól értem eddig nem vett észre,vagyis nem is beszéltetek egy árva szót sem? távolról lested szerelemtől ittasan,csak mert nem vagy kezdeményezős? ha nem beszéltetek egymással hogy lehetsz szerelmes? és ha tudod hogy nincs idő amit elpazarolhatsz,mégis mire vártál eddig? ez a két dolog ami nem tiszta,de ez legyen az én gondom. a tied pedig az hogy bátorságot meríts és megszólítsd,kezdeményezz! nem olyan bonyolult dolog az.
2019. dec. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy esélyed van,dobd be magad,nincs mit veszítened
2019. dec. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Véletlenül se vallj neki szerelmet. Lazán hozd szóba, hogy ma vagy utoljára, szívesen cserélnél elérhetőséget, mert jól érezted itt magad. Akár ezt több kollégáddal is előadhatod, hogy ne jöjjön le, hogy full neki szól az egész. Vagy csak simán köszönj el és kívánj neki kellemes ünnepeket. De ennyi idősen még én is úgy voltam szerelmes, hogy 2 szót nem mertem váltani azzal, aki tetszett. Később az ember belejön.
2019. dec. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szval te messziről figyelted és szerelmes lettél belé, és az utolsó nap akarod behozzni a több hónapi lemaradásodat?

Kezdj el vele beszélni, érdeklődj iránta, kérdezd meg h van e kapcsolata.

Utalj rá h te a munka után nagyon unatkozni fogsz. Szivesen beülnél vkivel egy kávéra, de nincs kivel.

Ebből csak tudja már

L

2019. dec. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!