Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lábfetisiszták, mi ebben az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábfetisiszták, mi ebben az izgató?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy pasival, akinek lábfétise van. Azt mondta izgatja ha van egy kis illata is, de ez nekem furi. Az nem szag inkább? A büdi lábban mi izgató?
2019. dec. 17. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
A fetisizmud lényege, hogy valami szokatlan hoz vonzodsz. Nem kell megértened, elfogadhod csak
2019. dec. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Eleve alapból a láb izgatja az illetőt. E mellett ez egyfajta "egyedi azonosító jel" minden embernél, és talán ezzel azonosít téged, és ez tetszik neki. de lehet, hogy korai gyerekkorában neki volt élménye valahol női lábbal (pl.: a földön ülve az anyja közelében volt, aki mezítláb volt, és ez nála így rögzült/lábfej>illat/.

Én is lábfétises vagyok:).

2019. dec. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Fujmá
2019. dec. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Én is lábfétises vagyok. Nekem az jön be ha egy lány lába büdi de nem tudom megindokolni hogy miért.
2019. dec. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Én nem büdösnek nevezném a női lábszagot, hanem egy kellemes lábaromának, aminek inkább perverz szaga van, mintsem visszataszító, undorító. Feromont is termel. Szerintem nem természetes, ha az izgatna, hogy a frissen átmosott, mindent átható tusfürdő meg szappan illata és íze izgatna fel. Ennyi erővel a puncit is lehetne büdösnek nevezni. Egy igényes, tiszta, ápolt lábnak egyáltalán nem zavaró az a természetes illata. Meg gondolj bele, a perverziót alapból egy mocskos, piszkos érzéssel párosítják, nem a steril gondolatokkal.
2019. dec. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
azta mindenit :) mik vannak :) minden nap tanulok :)
2019. dec. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!