Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem alap, hogy a nő is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem alap, hogy a nő is elmenjen?

Figyelt kérdés

Eddig öt fiúval szexeltem, mind értelmes, tanult emberek, akikkel lehet kommunikálni. Közülük kettő tényleg odafigyelt arra, hogy nekem is jó legyen, anélkül, hogy külön kérni kellett volna.

A másik három esetben első szexnél és néha később is mind az volt, hogy a fiú elment és fel sem merült benne, hogy esetleg kézzel vagy szájjal kielégítsen. Tudom, hogy ezt meg lehet beszélni és én is mondhattam volna, hogy ne hagyjon már így itt. Olyankor, ha én megyek el előbb, én sem mondom, hogy oké akkor most vedd ki, majd következő menetben elmész.

Szóval a kérdésem az, hogy miért nincs meg sokakban alapból, hogy a másikat is illik kielégíteni anélkül, hogy erre külön fel kellene hívni a figyelmet.



2019. dec. 16. 09:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez alapvető. Pont tegnap volt olyan eset, hogy az egyik legérzékibb, legjobb szeretkezés közben a legjobbat tudtam volna élvezni, de megálltam, mert tudtam, hogy a barátnőmnek még ez picit odébb van, ezt 2x is eljátszottam, ami miatt már nem volt olyan a dolog mint kellett volna, a végén Ő nem értette, miért nem élveztem el, mondtam neki, hogy az nem lett volna korrekt vele szemben ha utána "csak" más módon juttatom a el őt is a csúcsra. Nálunk is volt már olyan hogy csak én egy nap 2x de olyan is volt hogy csak Ő jutott a csúcsra egy nap. Talán nem baj ha nem minden alkalommal jut el mind a két fél, de legyen egálban " a hónap végére" a dolog, talán így tudnám megfogalmazni jól.
2020. jan. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!