Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem tudok barátnőt találni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tudok barátnőt találni akivel szexelhetnék akkor nekem soha nem is lesz gyerekem?

Figyelt kérdés

Mert ha én még csak sima szexre sem tálok lányt akkor később anyuka jelöltet meg még nehezebben fogok találni.

:(

20f


2019. dec. 13. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
"Jóvanmá" 20 évesen mit sírsz :)
2019. dec. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarj gyereket, tarts inkább kutyát. :D

Hidd el, nekem mindkettő van. :D

2019. dec. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha itt nyafogsz akkor biztos nem. Itt még a “csajok” nagyrésze is pasi
2019. dec. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A gyerek egy életre szól

Tudod hány pasi van akiknek lesz párjuk netán -féleségük lesz közös gyerek vagy gyerekek .aztán meg 27-28 éves de még 30+evésen is megpattanak hogy hát ők még nem éltek még nem is kell a gyerek

Vagy még terhesen el hagyják a párjukat mert félnek elköteleződni felelősséget vallani mert a farkuk után mennek és az össze puncit akarják .. egész életükben legények akarnak lenni És nem.egy punciba le rakatni


Nagyon de nagyon kevés az olyan férfi aki meg tud állapodni kitart és még nem is kacsint félre

Ehhez irgalmatlan hűség és családcentrikusnak kell lenni És enyhén Submisszívnek hogy ki tartson 1 nő mellett .. mert egy Dominánsabb pasi minden nőt magának akar .

2019. dec. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Évesen*
2019. dec. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

45 éves kamionos vagyok, nem vágytam családra soha, de szerettem volna gyereket, én ujsághirdetést adtam fel, meg 15 evvel ezelőtt, azzal, hogy arra keresek partnert, hogy csinálljunk gyereket, utana nem vágyom kapcsolatra, csak láthatásra, és szép gyerektartást tudok fizetni.

Mocsoksokan jelentkeztek, van is 2 kisfiam.

2019. dec. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szex nélkül nem lesz gyerek ez tény. Gyereket általában párkapcsolatban szoktak közösen vállalni, ahol két ember szereti egymást. Ha viszont csak dugni akarsz és semmi mást, akkor ne csodálkozz ha nem akar egy nő sem járni veled. Tipp: próbálkozz először a csókkal, az is igen kellemes dolog, s nem mellesleg a szex egyik előszobája.
2019. dec. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyugodjál meg, és ezt a kérdést majd tedd fel magadnak tíz tizenöt év múlva...
2019. dec. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lacc80 ***** válasza:
Kikutya még lehet...
2019. dec. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!