Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Vajon miért állít le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Vajon miért állít le mindig a barátnőm? F

Figyelt kérdés

Legtöbbször ha szexelünk a barátnőmmel és elérünk egy bizonyos pontig, mindig leállít mert úgy érzi bepisil. Sokszor ujjazáskor is. Szex után viszont sosem megy egyből pisilni. Az viszont többször előfordult hogy előtte igen.

Ha beszélni próbálok róla erről akkor meg csak leráz a sablon dumával, hogy nem bennem van a hiba, jó velem stb...

Sokszor úgy gondolom hogy szar vagyok az ágyban és így próbálja sürgetni hogy vége legyen. De ezt sem értem teljesen, mert sosem utasít el, ő is szokott kezdeményezni.

Más is csinál ilyet?

Én nem voltam még más nővel, csak vele. Nincs összehasonlítási alapom.


2019. dec. 9. 21:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Tuti hogy orgazmusa lenne csak nem meri. A miértjét nem tudom. De próbáld meg mindig tovább csinálni neki. Hátha egyszer össze jönne
2020. okt. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!