Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire igaz ez, fiúk lányok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz ez, fiúk lányok?

Figyelt kérdés
“Ha egy nőt meg tudsz nevettetni, egyenes út vezet a bugyijába.”
2019. dec. 9. 20:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Jó a humorom.... 🙂
2019. dec. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Írj!
2019. dec. 9. 21:03
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Kivéve ha a farkam méretén röhög...

Viccen kívül eléggé elvont és beteg humorom van ami egy eléggé színes fantáziával van fűszerezve... Mégsem ezzel jutottam előrébb :) kinek mi jön be, igazából erről van szó

2019. dec. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják jó humorom van, megtudom nevetettni az embereket, de olyan ritkán volt, hogy pusztán ennyi elég volt ahhoz, hogy 1 csaj torokra vegyen egyből! 🤔😀

Bár jó lett volna! 😳😕

De a viccet félretéve, tényleg kell a jó duma, meg a humor, de azért ez kevés szerintem!

Mondjuk ha csak reszelni akar mind 2 fél akkor lehet elég ennyi,1 csajnak meg egy jó nagy eres varázspálca! 🤗

2019. dec. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki igyekszik :D A jó humor az intelligencia jele. Sokat segít, de az út mindig göcsörtös. De nagyon megéri :D mint egy jó túra :D
2019. dec. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Az összes fiú barátom meg tud mindig nevettetni, mégse feküdnék le egyikkel se.
2019. dec. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ez igaz lenne... Olyan lennék, mint Dan Bilzerian.
2019. dec. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát...állítólag nekem jó humorom van(legalábbis azok,akik tenyleg ismernek így gondolják).

Aztán megis le vagyok szrva,pedig a külsőm is rendben van,magas is vagyok,csak nem akarok minden jöttmentnek megnyílni,ezért kisse furanak tartanak.

Epp azért,mert azt látják hogy fura humorom van,a poénjaim nagy részét csak az érti aki ismer is.

Szóval nem,nem vezet egyenes út a bugyiba,max akkor ha nevetés közben letapad róla a ruhát és megerőszakolod...de ez nem a legjobb megoldás:/

2019. dec. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
82%
Igen, az út, de még nem a cél, ha nem is egyenes út, de egy jó irányba tett lépés :)
2019. dec. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
A jó humor egy szimpatikus személyiségjegy, szóval nyilván díjazom abban az emberben is, akire potenciális partneremként tekintek, viszont nem vonzódom szexuális /romantikus értelemben mindenkihez, aki megnevettet.
2019. dec. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!