Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha látja rajtam hogy tetszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha látja rajtam hogy tetszik nekem, akkor lehet lép valamit majd a tanár?

Figyelt kérdés
Majdnem biztos hogy tetszem egy tanárnak. Látom rajta amikor találkozunk. Ha látná rajtam hogy viszonzom ezt, akkor szerintetek lépne valamit majd az iskola végéhez közeledve?
2019. dec. 6. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
nem
2019. dec. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Persze, majd odalép átadni a bizonyítványodat, amikor végéhez közeledik a suli és gratulál. Nem kell beleképzelni olyan dolgokat, ami nem is létezik. Egy tanár mindenkit ugyanúgy néz csak, aki mint te érez valamit a tanár iránt ezt másképp értelmezi és azt a bizonyos nézést annak hiszi, ami valójában nem is az.
2019. dec. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy tetszel neki, de a férfiak gyávák, szóval hacsak rá nem mászol, ő nem fog magától lépni.
2019. dec. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, ha tetszel neki akkor lehet lépni fog (a tanárod már pontosan látja hogy neked tetszik) - az érettségi banketten, előbb viszont nem :)
2019. dec. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Először átgondolja, hogy ér -e annyit a házassága, párkapcsolata, állása, egzisztenciája, jövője.
2019. dec. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!