Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már más is olyan helyzetb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már más is olyan helyzetben h inkább szexeltetek megint az exetekkel mint más idegen pasikkal?

Figyelt kérdés
Ciki szerintetek ez így? Semmi érzelem csak szex
2019. nov. 20. 23:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Következő kapcsolat szempontjából lehet gáz, hogy van egy ilyen lezáratlan dolog, ahova visszajársz.
2019. nov. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Még nem volt, és nem is lesz. Ha vki az exem lesz azzal ut@na nem szeretnék szexelni.

Ha nagyon választani kellene, akkor inkább az idegen pasival szexelek, minthogy az exemmel.

l

2019. nov. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nyilván ha úgy érezném h van egy komoly kapcsolatom vagy neki lenne akkor lezárnám. Nem szeretnék bele menni idegenekkel szexkapcsolatokba se egyéjszakásokba.
2019. nov. 20. 23:39
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Igen. Amikor nincs pasim rendszeresen összejárok az exemmel. Nagyon jó vele a szex. Az meg az ő dolga higy kapcsolatban van.
2019. nov. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 csak köv kapcsolatnál, ha beszéltek róla, hogy neked mi volt előtte akkor is kicsit fura, hogy neked van egy exed talonban szexelni. Vagy persze lehetsz nem egészen őszinte, de az megint nem annyira jó indítás, főleg mert ez olyasmi ami később is belóghat a képbe ha nincs rendesen lezárva.
2019. nov. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Én folyamatosan így vagyok vele

Nem tudok végleg megszabadulni tőle

Képtelen vagyok

2019. nov. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Gyenge emberek, akik visszajárnak. A karma majd utoléri őket.
2019. nov. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg dologtól függ,hogy miért vagyunk exek! Kapcsolat megszakítása,és kapcsolat megszakítása között óriási különbségek vannak!

Van a klasszikusabb eset amikor megcsaláspk,verések stb miatt válnak szét a párok, és van amikor szeretik egymást a szakítás után is,de valamiért el kellett,hogy váljanak a felek.Higgyétek el,sok dolgot fellehetne sorolni,hogy miért,de nem is ez a lényeg.

Ha az első esetben leírtak után is szexeltek az számomra nevetséges és csicskaság! Olyannal szexelni aki megalázott minket?Ugyan már!

A második eset elfogadhtóbb lenne,de az azért nem ajánlatos,mert akkor egész életetekben szenvedni fogtok, de legalábbis az egyik fél igen,mert sosem záródik le totál a viszony!

2019. nov. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mi pont azért szakítottunk, mert nem voltunk szerelmesek egymásba csak fellángolás volt. De a vonzalom erős. Nem váltunk el rossz viszonyban.
2019. nov. 21. 02:01
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

9-es!(kérdező)

Férfiként azt mondom,hogy ez kevés. Én is szexeltem már úgy,hogy nem voltam szerelmes,de nem volt az igazi. Oké..elélveztem meg minden,de olyan volt mintha kivertem volna magamnak.

Keresd szerelmet! Úgy az igazi! Olyankor az elélvezés után egy olyan állapotba kerülsz amit nem tudsz leírni.

2019. nov. 21. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!