Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bdsm kedvelők, titeket izgat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bdsm kedvelők, titeket izgat a hètköznapokban előforduló megalàzàs vagy megalàztatás?

Figyelt kérdés
N

#szex #BDSM #megalàzás
2019. nov. 20. 12:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Izgat. Volt egy barátnőm aki mások előtt ugráltatott, meg megalázott. De neki ilyen volt a természete, és inkább pszichológiai eset volt, mint domináns beállítottságú.

Mostani barátnőmmel néha kipróbáljuk a nyilvános alázást, de baráti körben vagy család előtt sose. Volt már h utcán megcsókoltam a lábát, cipőboltban én adom rá a cipőket, néha egy-egy boltban v nyilvános helyen mond olyat, ezt-csináld-azt csináld, amire felfigyelnek egyesek, mi meg összekacsintunk a végén. Meg a kedvenc szokása, h étteremben ő rendel nekem. Bár ezek nem igazi megalázások inkább csak játék meg viccelődéshez van közelebb. Néhány ember olyan csodálkozva és értetlenül néz ilyen apróságok láttán h jókat nevetünk rajta utána. A komolyabb dolgok azért nálunk is, a hálószobában történnek.

2019. nov. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%

A hétköznapokban mem,de a szexben nagyon is.

Szeretek alárendelt szerepben lenni egy hölgy irányítása által.

Ha kérdésed lenne,írj bátran!

2019. nov. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Engem igen, persze módjával.

F

2019. nov. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem, csak is együtt lét alakalmával, és akkor is csak a testi fenyítés, fenekelés, bilincselés, szóbeli szadizás alázás, leköpés meg ilyenek nem, még a pofozást sem engedem. 25N
2019. nov. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Top szado-nak mondom magam. Ugyanakkor azt vallom, a BDSM szexualitás. A hétköznapokba nem való. Olyankor nem fölizgat, hanem földühít.


46F

2019. nov. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Egyéne vállogatja, bár eleve ott kezdődik hogy akár Top-Bottom akár Dom-Szub páros kölcsönös tiszteleten nyugszik elméletben egy ilyen kapcsolat. Egymást figyelembe véve.

Ha a saját szememmel láttam BDSM nèlküli megalázást/bántalmazást a világban az elsők között kelek a bántalmazott védelmére. Egyszerűen senkinek nincs joga tönkretenni a másikat, akár játékon belül akár azon kìvül beszélgetünk. De amíg mindkettőnek bejön a dolog addig hiba nincs.

2020. jan. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!