Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok Ti hol találtatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Ti hol találtatok magatoknak szeretőt?

Figyelt kérdés

Nyilván facebookra nem írom ki, ismerősök között kizárt ilyen kapcsolat.

viszony.hu?

Ti holtaláltatok?

Havi 1 szex kevés, sajnos ide jutottam.

NEM KÉREK PRIVÁTOT, ITT NEM ISMERKEDEM!!!



2019. nov. 18. 19:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Itt talaltam
2019. nov. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
A munkahelyemen,ő nem ott dolgozott.Még facebookon is rám szoktak írni,vagy ismerem vagy ő látott.Ezekből kettő volt akikkel voltam.De igazából bárhol találhatsz,csak járj nyitott szemmel.
2019. nov. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Évek óta fenálló probléma, többször beszéltünk róla, mindig ez az eredmény, maximum havi 1 alkalom.
2019. nov. 18. 22:05
 14/20 A kérdező kommentje:
Bárhol, de azért óvatosnak kell lennem, ezért ismerős kizárva, idegennel meg nyilván nehéz ilyenbe belemenni, ezért is gondoltam a viszony.hu-ra kicsit ismerkedni, beszélgetni előtte, megismerni a másikat, kérdés, hogy mennyire türelmesek ott a pasik.
2019. nov. 18. 22:07
 15/20 anonim ***** válasza:
A viszony.hu fizetős. Vannak más helyek is amik nem azok. Sajnos a nők nem nagyon akarnak ismerkedni sehol, ezért nem fizetek az olyan oldalakért. Sok a kamus profil, és sok a komolytalan aki igazából nem is akar semmit. 9.-es voltam.
2019. nov. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
74%

Itt is, úgy hogy a pasinak volt barátnője. Meg barátnőm által is volt hogy össze jártam eggyel 1 darabig.

Azóta énis párkapcsolatban vagyok már 4 éve, de a mostani párom nem csaltam meg soha

22N

2019. nov. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
58%
46 f vagyok . 17 es voltam.
2021. dec. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
En bulikban 20L
2021. dec. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Főleg itt.
2021. dec. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Vagy mert nem illenek össze szexuálisan. Nem egyeznek az igények! Én szeretnék találni olyan nőt aki minden nap szeretné, ha foglalkoznak vele. Sajnos a nők nem nagyon akarnak ismerkedni, s megtalálni a nekik megfelelőt, inkább elvannak egy olyannal aki néha hozzájuk nyúl! 9. voltam.
2021. dec. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!