Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt meg fogom unni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt meg fogom unni?

Figyelt kérdés

Most próbáltam ki életemben elöször a fésűnyél+elektromos fogkefe kombinációt. Iszonyatosan jól esett. Eddig csak a vízsugárral tudtam elélvezni. Szerintetek ezt meg fogom unni? Annyival jobb, hogy érzek valamiféle behatolást.

18/L



2019. nov. 18. 15:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
61%
Mivel annyira hozzá leszel szokva ahhoz az intenzív mozgáshoz,anita egy elektromos fogkeve vált ki egy nyelv vagy egy pénisz már nem fog tudni kielégíteni. Még most hagyd abba, mielőtt tönkre teszed a saját és jövendőbeli párod szexuális életét.
2019. nov. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy az ujjammal meg nem tudom elélveztetni magam
2019. nov. 18. 16:12
 13/18 anonim ***** válasza:
21%
A te döntésed: néhány orgazmusért tönkre teszed a szexuális életedet vagy keresel más technikákat, ami nem káros a szexuális életedre.
2019. nov. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
68%
Egyébként manapság egy lány elég hamar talál partnert, ha nincsenek irreális elvárásai, úgyhogy addig használj amit akarsz.
2019. nov. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval. Nálam is vízsugár és rezgős játékok voltak sokáig. Utána kapcsolatban 1 évbe telt ezt helyrehozni. Értsd: nyalástól nem tudtam elélvezni, szextől nem tudtam elélvezni, csikló izgatástól is csak nagyon nehezen, majd 1 óra kellett hozzá.
2019. nov. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
anita :)
2019. nov. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ügyes :) pont ez a maszturbáció haszna (azon túl, hogy kellemes) felfedezed, megismered a testedet, a reakcióidat. Nem fog minden úton, formában menni, de rájössz, kitapasztalod hogy neked melyek a legjobbak és legkellemesebbek - na azt kell majd átültetni a gyakorlati aktusba :)
2019. nov. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2019. nov. 18. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!