Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tutok olyan zenéket linkelni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tutok olyan zenéket linkelni, ami illi olyan szexre, ami először finom, érzéki, később azonban vad, heves szexre jó, s a zene ezt sugalllja?

Figyelt kérdés
2019. nov. 15. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak ilyet tudok [link]
2019. nov. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2019. nov. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2019. nov. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szex közben nem hallgatok zenét....

Most vagy a partneremre figyelek vagy a zenére


Amelyik pasi meg attól fél hogy jaj meghallanak mert hangos vagyok az ne csajozni akarjon hanem menjen még legózni egy kicsit. .

N

2019. nov. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
utolsó, most kmolyan szerinted nem jó szex közben szex zenét hallgatni? nem úgy értettem, hogy bömböltetni kell, aki úgy érti az meg menjen diszkóba ismeretleneket szopni, az úgyis csak arra jó
2019. nov. 15. 14:05
 6/8 anonim ***** válasza:
En sem vagyok oda a zeneert szex kozben. En a not szeretem hallani alattam. Sohajait, nyogeseit es a szex hangjait.
2019. nov. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mégegyszer mondom hogy nem úgy értettem hogy olyan hangosan kell berakni hogy már ne halljátok egymást.


vagy ez az új világ izé hogy a zenehallgatás feltétlenül azt jelenti hogy kiba5zott hangosan???

2019. nov. 15. 16:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Sosem hallgatok semmit sem szex közben mert elvonja a figyelmem ezért utálom ha ilyenkor szól valami. Legyen az valami geil csöpögős $zar, vagy Hard rock!
2019. nov. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!