Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk te szeretitek ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk te szeretitek ha egy lany konnyen odaadja magat?

Figyelt kérdés
Mondjuk akar az elso randi utan lefekszik veletek.
2019. nov. 14. 20:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%
Sokkal jobb mintha kéreti magát!!
2019. nov. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
61%
Ócska k.urvanak nézzük az ilyen nőket de dugni jó.
2019. nov. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt szeretjük ha NEKÜNK és nem mindenkinek adja magát oda azonnal.

Egyébként egy kapcsolat tartóssága nem attól függ, hogy hányadik randin történik meg a szex, hanem hogy mennyire szeretik egymást a felek és mennyire passzolnak össze az ágyban. Amúgy felesleges 100 randit kivárni, ha kívánod a pasit akkor hajrá, ha jó vagy az ágyban, akkor nem azt fogja gondolni r... hanem azt hogy milyen szerencsés :)

2019. nov. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem. Sokkal izgalmasabb ha pár randin keresztül csak húzzuk egymás agyát, csók, simogatas stb. Par ilyen randi utan sokkal izgalmasabb és vággyal teljesebb lesz a szex.
2019. nov. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Ócska k.urvanak nézzük az ilyen nőket de dugni jó."


Max a hozzád hasonló primitív kanok nézik le az ilyen lányokat! Ne általánosíts és nem osztom a te buta felfogásod!


Kérdezőnek:

Én szeretem ha nem húzzák az agyam feleslegesen a hülye szokások miatt.

Aki velem lefekszik az kíván és ennek mindig örülök. Tetszik ha egy lányban nincsenek rossz értelemben vett gátlások.

35F

2019. nov. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!