Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, mennyi volt a leghoss...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mennyi volt a leghosszabb idő bekönyörögni magatokat a punciba?

Figyelt kérdés
...és végül is mi hozta meg a sikert, mi kellett az áttöréshez? 😀

2019. nov. 14. 14:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Sosem csináltam ilyet mert csak olyan nővel akarok szexelni aki szintén akar velem ha meg ő is akar akkor hadd ne kelljen már könyörögnöm érte...
2019. nov. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Hát nagyon nehéz volt olyan hölgyet találni, aki egyrészt beleegyezett volna, másrészt akiébe befértem volna, de végül egy kalandos kedvű ámbráscet pár kiló planktonért bevállalta a dolgot
2019. nov. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Volt több hónapos, és erdekes módon akkor hivott át amikor elkezdtem ignorálni, amig hajtottam nem kellettem, mikor leszartam máros érdekes lettem.
2019. nov. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Szexért könyörögni a legszánalmasabb dolog. Csak mondom.
2019. nov. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

7 hónap.

Kitartó udvarlás, kedvesség és hogy rájöjjön megbízható vagyok.


Ekkor még fiatalka voltam, most negyven felett már nem lenne türelmem az ilyen nőkhöz , persze nem azt mondom, hogy három hét után feküdjünk le mert azért a nőért nem éri meg küzdeni, de egy-másfél hónapot max kibírok.


F

2019. nov. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

Az ötös tetszik, jó ilyet látni.


Sosem várattam így férfiakat, amelyik nem tetszett, annak megmondtam, hogy ne számítson semmire. Volt, aki így sem fogta fel. Sikert, áttörést velük kapcsolatban semmi nem hozott volna.

2019. nov. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

Bekönyörögni? Ha már ez kell hozzá ott baj van.

Ha egy kapcsolat oda jut, akkor megtörténik a dolog. Ez vonzalom alapján megy.

F

2019. nov. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
Volt egy csaj akit 9. éven át fűztem mire beadta a derekát, és utána meg ő jött azzal, hogy miért nem jöttünk össze hamarább.
2019. nov. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
97%
Nem konyorogtem, sosem konyorgok punciert... 6 honapig kerulgettuk egymast. Es nalam is az volt, meguntam, ingoralni kezdtem. Erdekes modon nem telt el egy het sem es lovagolt rajtam...
2019. nov. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

Nem könyörgök. Volt hogy kicsit könyörögtem de nekem kell hogy akarjanak. Ha nem vágynak rám akkor nem kell a szex!

36F

2019. nov. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!