Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha megvennél egy lányt egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megvennél egy lányt egy stricitől, hogyan tudnád magad mellett tartani, mi a garancia arra, hogy nem lép olajra, vagy nem öl meg?

Figyelt kérdés

Ha lenne elég pénzed arra, hogy egy gyönyörű 24 éves lányt megvegyél magadnak a stricijétől... Hogyan tartanád magad mellett?


Nem akarod bántani, nem akarod hogy baja essen, sőt mi több iskoláztatni szeretnéd, gondoskodni róla, a legjobh kajákkal kínálni Őt, a kedvencét venni neki és még fehér arany nyakláccal is megajándékozod az átvétel napján..... Nem szeretnél mást mint érzelmeket kapni tőle, szeretetet, napi szintű szexet, de legfőbbként SZERELMET kívánsz tőle.


Hogyan tudnád éreztetni a lánnyal leginkább azt, hogy te nem szajhának vetted meg Őt, nem akarod futtatni, nem akarod bántani... Komolyan.. Tényleg.. Csak azt szeretnéd, hogy szeressen és a barátnője... Avagy a felesége legyen késöbb...


Nem zárod ketrecbe, nem zárod sötét szobába.

Saját szobát adsz neki, de a ház ajtaját és az ablakokat lezárod... Még az elején.


Nem azért, hogy bezárd a házba.... Azért, hogy az első pár nap ijedtségében ne tudjon elszökni.

Igen, bezárod a házba de nem egy lyukba, és csak az elején szeretnéd ezt.


A hűtő tele étellel, és üdítővel... Azt eszik, iszik amit szeretne.



2019. nov. 13. 23:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mire a végére értem nem tudtam eldönteni hogy emberről vagy kismacskáról beszélsz
2019. nov. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy romantikus maszlag. Minden férfi elgondolkodik ezen bár az én fantáziámban szerepel még pár strici szenes hullája egy kiégett autóban... Elvégre mégiscsak olyanokról beszélünk akik közt vannak olyanok akik nem félnek egy elszökött lányt a kocsi után kötve végighúzni a falusi utakon...


A valóság viszont kivérezteti a romantikát. Először is az emberkereskedekem nálunk súlyos bűncsekekmény ami egy rakat más súlyos bcs-el együtt jár.

Másodszor a csajt el kell tartani ami nettó 4-500 szerényen fizuban hitelmentesen saját lakással. Kezet fel akinél ez megvan!

24 évesen a csaj már mindenen átesett úgyhogy inkább 18 környékit keresnék.

Ha nem zárod be egy birtokra akkor téged is otthagy elvégre te a te gondolataidban felszabadítod az ő szemszögéből meg csak normálisabb gazdája lett de nem száz h az esete vagy pasiban. Miért is szeretne téged? Csakmert megvetted? Egy olyan pasit szeressen aki nőket vesz kúrásra?

A megmentő szerep vonzó mindig mindenkinek, de veszélyes csapda is. A megmentésre váró általában sérült és defektes és beránt oda részint ahonnan te ki akarod húzni.


Ezen lányok többsége nem koszos királylány hanem iskolázatlan falusi egyszerű lény akit bedarált ez a mocskos és virágzó világ. Ha a csaj alpári, fejletlen szociális és kommunikációs képességű, igénytelen akkor máris nem fog tetszeni.


Nehéz valakit emberként kezelni aki felett ekkora hatalmad van miközben pont nem azt uralod amiért megvetted.

2019. nov. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
mi a különbség? mert én úgy látom a feladat megmaradt csak a kliens lett ugyanaz. ugye tudod hogy amit leírtál az a szexrabszolga körülírása? ez nem szerelem és nem szeretet, csak egy női test birtoklása!!!
2019. nov. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

A tény hogy te szabadlábon/mentális kezelés nélkül élsz, ijesztő.

Kinek jut eszébe ilyesmi, még csak fantázia szintjén is?

2019. nov. 14. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sosem vennék ilyen lányt, ha végtelen pénzem lenne és önhibáján kívül került volna ebbe a helyzetbe akkor sem.
2019. nov. 14. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem véletel a közmondás!

2 dolgot leszámítva, bármit megvehetsz magadnak!

Az a két dolog pedig a:

- szerelem

- egészség

2019. nov. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy állnék pénzzel, hogy meg tudnék venni egy ilyen nőt, meg még lazán el is tudnám tartani, akkor inkább kitartanék egy fiatal egyetemista csajt! A szex mellett nekem fontos, hogy a nő akivel vagyok értelmes is legyen, prostik közt nem biztos, hogy találsz ilyent! Ha nem végez a, sulival akkor eldöntheti megy vagy marad mellettem. Ha nem, akkor keresek egy elsőévest.
2019. nov. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
betegek vagytok
2019. nov. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
31%
Lényegében talán az lehet itt a kulcs,hogy mennyiben viselkednél máshogy vele,mint a stricije.Különbség van az emberkereskedelem között és a fiatal párocska között,ahol a pasi futtatja a barátnőjét.Ha az első,akkor az biztos,hogy a lánynak megváltás lenne az új élet,és örülne,hogy valamilyen szinten "biztonságban" lehet melletted.Az ilyen elrabolt lányok egyébként a legtöbb esetben nagyon elfogultak,sérülékenyek,ezáltal sokkal könnyebben is kezdenek ragaszkodni valakihez.Szerintem abszolút nem lehetetlen,főleg ha még jó a külső is,hogy a lány szerelmes legyen.Szerintem egy ilyen lány életében már egy ölelés is hatalmas ajándék.
2019. nov. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!