Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 192 cm magas vagyok, de a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

192 cm magas vagyok, de a farkincám csak 15 cm. Lányok ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés
20/f
2019. nov. 12. 21:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Egy 2-3-4centit meg nohet.Nekem is nott.20éves korom után(183cm)

Komolyan apamét(176cm) láttam mikor 5éves voltam megilyedtem olyan hosszan logott le neki 17-18cm.Találkoztam 190magas volt tanarommal elmondta hogy 21,5cm a szerszáma,tobb fia van a legkisebbnek nagyobb szerszáma van.4alsos lehettem amikor a strandon láttam neki komolyan megrokonyodtem azért kérdeztem rá jo 37év után..A noismerosom aki tobbszáz férfit elfogyasztott mesélte hogy az osszes férfi azt kérdezte hogy elég e a mérete.Mindegyik ilyen rovidebb volt.Tényleg ennyire rovidek azok a buszke hosszú magyarok?

2019. nov. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Még be is tolhattad volna a napidörrentődet, de miután farkinca a neve.
2019. nov. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!