Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha tetszik, és megszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha tetszik, és megszeretsz egy fiút, de még nem vagytok együtt akkor képes lennél lefeküdni más fiúval?

Figyelt kérdés
Tehát a fiút már egy ideje ismered, volt több közös programotok, de még nem vagytok együtt akkor összejönnél más fiúval?
2019. nov. 10. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Igen. Ha a másik jóképűbb, akkor vele fogok dugni. Téged meg ejtelek...
2019. nov. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem, mert ha tetszik és megszerettem a srácot akkor vele akarok lefeküdni nem egy másikkal.
2019. nov. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, meddig tököl. Ha igazán különleges és értékes számomra, akkor természetesen várok és eleve látókörben sincs más. De pl volt(van) olyan udvarlóm, aki más kultúrából, más világrészről származott és náluk a nővel nem lehet szórakozni. Szórakozás alatt azt értem, hogy megcsókolni, megölelni, szex isten őrizz, esetleg a házasság után, ha a nő nincs ellenére akkor néha-néha. Na vele nagyon nehéz volt a helyzet, mivel remek ember volt, kitűnő társ, de kérlek, én jó szex nélkül nem szeretek bele senkibe. Így viszont nem jutottunk közelebb, mert az én álláspontom az volt, hogy ha szeret egy férfi, akkor kíván és lefektet, az övé meg az, hogy ha szeret akkor tisztel.

Tehát felém jobb közeledni hamarabb.

2019. nov. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
képes lennék
2019. nov. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki tetszik de csak idő kell neki és nekem is akkor csak rá koncentralok

Más nem érdekel.

2019. nov. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha kötődök hozzá nem.
2019. nov. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Töki, téged már régen barátzónába száműztek. Hogyha megmondod neki,hogy mit érzel akkor a válasz: Nézd jólesik,hogy ezt mondod, de én jobban kedvelkek annál,mintsem elveszítselek. Nagyon jó barát vagy,de többet nem tudok elképzelni.


Szóval jobban jársz,ha tovább lépsz. Én 3évig voltam így pedig közös nyaralás is volt bulik barátnőknek is bemutatott mégis ejtett.

Ne csessz ki magaddal, mond meg neki mit érzel, ha mákod van belemegy,ha nincs akkor nem vesztettél sok időt.

2019. nov. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 orton ***** válasza:
Igen a lanyok "tartanak" ilyen sracokat mert felnek megbantani oket vagy felnek h pszichova valtozik ha nyiltan megkapjak az igazsagot, es remelik tenyleg csak haverkodni akar es veszi a lapot.
2019. nov. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!