Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Péniszméret egy lánytól?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Péniszméret egy lánytól?

Figyelt kérdés
Mostanában rengeteg péniszmérettel kapcsolatos kérdést látok. Viszont a kommentekből nekem az jött le, hogy rengeteg választ férfiak adhatnak csak azért, hogy hergeljék a népet. Mivel én személy szerint úgy gondolom, hogy nem számít a méret, ezért elgondolkodtam, hogy csak én vagyok ezzel így?! Ezért a kíváncsiságtól vezérelve kicsit kutakodtam. Megkérdeztem a barátnőimet is, akik szintén azon a vélemènyen vannak, hogy az átlag méret pont tökéletes. 13-17 cm. De itt nem álltam meg és tovább kutakodtam. YouTube-on rengeteg olyan videót találtam, ahol lányokat szólítanak le az utcán és megkérik őket, hogy VONALZÓN mutassàg meg, hogy mekkora az ideális. A nők 99%-a 5,5-6 inch-et mutattak. 13,97-15,24 cm. Mèg a néger nők is, akikről itt azt írják, hogy nekik hatalmas méret kell. Igazából csak ezt szerettem volna kiírni magamból, és megkérdezni, hogy miért jó bizonyos pasiknak, hogy nőnek adjàk ki magukat és így próbàljàk hergelni és tévútra vezetni az amúgy is önbizalomhiányban szenvedő pasikat?
2019. nov. 2. 15:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%
a vastagság számít meg a technika ennyi nem kell itt túl spirázzni
2019. nov. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
Ez egy nagyon jogos kérdés. És igen, ezek mind férfiak. A céljaik nem teljesen tiszták előttem mindig, de már csak az írásaik stílusából is egyértelmű, hogy nem lányokról van szó, sőt, még csak nincs is fogalmuk arról, "hogy működik egy lány". :)
2019. nov. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%

Igen, alapvetően a nők 99%-nak bőven elég 14-18 cm közötti 3,5 - 5 cm közötti farok.


Aki azt írja, hogy már pedig neki 18, meg 22 cm kell, az egyszerűen hazudik vagy végtelenül ostoba. Nagyobb farokkal inkább kényelmetlen a lánynak a szex, mert nem tud például teljesen ráülni. A Szex amúgy sem attól lesz jó, hogy szétrepeszti a lányt a férfi farka..

2019. nov. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
#3 Én ezt pontosan tudom. Csak az bosszant, hogy itt sokan félrevezetik az embereket. Sokszor olvasom, hogy ismerkedni sem mernek a méretük miatt, pedig semmi gond vele. Borzalmasan elkeserítő szerintem.
2019. nov. 2. 15:50
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
és persze azt elfelejtettem, hogy itt mindenkinek minimum 22 cm a pénisze.. 😐😐
2019. nov. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
#6 Az pont a köldököm tetejéig ér. Még képes voltam ezt is megmérni 😃
2019. nov. 2. 16:00
 7/25 anonim ***** válasza:
17%
Én azt terjesztem magamról, hogy 17 cm alatt ne is próbálkozzanak nálam a fiúk. Ismernek már eléggé: ha átvernek, nagyon meg lesznek alázva. Így aztán semmi gondom a méretekkel, maximálisan ki vagyok elégítve 😊
2019. nov. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
25%
Hagyjuk ezt az álszent kamu dumát. Igen is számít a méret. Ez kb ugyanaz a duma mint a jó öreg: "a nem a külső számít hanem a belső" szöveg.
2019. nov. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Honnan mérted azt a 22 cm-t? 🤔🤔
2019. nov. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
#10 kb a csiklóm vonalától
2019. nov. 2. 16:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!